• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

XIII edycja Gali Budowlanej
Marka Roku,
9 czerwca 2017 r.

8 czerwca ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2017. XIII edycja Gali Budowlana Marka Roku odbyła się 9 czerwca 2017 w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Przyznano wyróżnienia, tytuły Złotych, Srebrnych i Brązowych Budowlanych Marek Roku 2017 oraz tytuły Championów Roku 2017, które honorują marki cenione przez wykonawców w ciągu wielu lat. Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku.

Marka HartzLack otrzymała tytuł Budowlanej Marki Roku 2017 w kategorii lakiery i impregnaty do drewna.
Nagroda jest wynikiem badania marketingowego wykonanego przez firmę ASM – specjalizującą się w badaniu rynku budowlanego i jego preferencji. Badanie zostało przeprowadzone wśród firm wykonawczych – z branży wykonawców pracujących z drewnem 500 firm (parkieciarze, malarze, wykonawcy altan itd)
„Drodzy wykonawcy dziękujemy Wam bardzo za rekomendację i uznanie marki HartzLack jako produktów trwałych, jakościowych i godnych polecenia na każdą budowę. Wkrótce logo konkursu trafi na nasze opakowania. W innych kategoriach zwycięzcami byli tak znane i cenione marki jak: Atlas, Dulux, Wiśnniowski, Fakro, Drutex, Gerda. Miło jest więc mi poinformować, że jesteśmy w budowlanej EXTRA LIDZE.” – Michał Zawadzki, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu marki HartzLack.

Image00003
Image00002
Image00001


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.