• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

VIII edycja spotkania cyklu
„Profesjonaliści dla Profesjonalistów”,
9-10 czerwca 2017 r.

W dniach 9-10 czerwca 2017 odbyło się VIII spotkanie w ramach cyklu „Profesjonaliści dla Profesjonalistów”: budowa przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa meblarskiego – technologia, design, innowacja, finansowanie. W trakcie spotkania każdy uczestnik mógł skorzystać m.in. z certyfikowanych szkoleń prowadzonych przez TopSolution oraz wziąć udział w wykładach ekspertów z WTD, instytucji finansowych i zaproszonych gości z branży meblarskiej. Po raz pierwszy współorganizatorem wydarzenia był Wydział Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Idea imprezy została wymyślona przez Top Solution, jako spotkanie przedstawicieli firm branży meblarskiej, które ma na celu wymianę doświadczeń, poglądów, ale przede wszystkim możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach, panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach ze specjalistami nie tylko ze swojego obszaru działalności.
W ciągu dwóch dni w imprezie wzięło udział 110 osób, które mogły skorzystać z certyfikowanych szkoleń TopSolid oraz Opitex. Ważnym elementem były również wykłady, na których prezentowano programy związane z optymalizacją produkcji, nowoczesnymi materiałami drewnopochodnymi wykorzystywanymi w meblarstwie, możliwości pozyskania dofinansowań z UE, jak również Programu Sektorowego WOODINN, czy istotności ochrony własności przemysłowej.

Branża meblarska w Polsce to dynamicznie rozwijający się obszar gospodarki. Polskie meble są cenionym produktem na rynkach europejskich, zarówno z uwagi na jakość, jak i korzystną cenę. Aby utrzymać wysoką, czwartą pozycję w rankingach krajów eksportujących meble, należy pamiętać, jak ważny jest aspekt doskonalenia firm w obszarach produkcyjnym, technologicznym i zarządczym.


Izabela Niziałek
WTD SGGW

Image00003
Image00002
Image00001


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.