• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy podczas zbliżających się Targów w Lublinie
24-26 marca 2017

Zapraszamy na stoisko Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy.

Przez cały czas trwania targów dyżurujący na stoisku eksperci stowarzyszenia będą odpowiadali na pytania w zakresie wyboru odpowiedniego drewna na podłogi, właściwego kleju i technologii wykończenia posadzki w zależności od przeznaczenia pomieszczenia, przygotowania, wzmocnienia lub naprawy podłoża pod posadzki drewniane oraz sposobów konserwacji parkietów by jak najdłużej cieszyć się piękną podłogą w mieszkaniu. Można będzie zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami, dowiedzieć czym się kierować przy wyborze wykonawcy i jak poznać profesjonalistę.

W programie pokazy układania posadzek drewnianych, szlifowania i wykańczania powierzchni drewnianych.

W sobotę pokazy przeprowadzą uczniowie z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego ze Zwierzyńca.

Współgospodarzami stoiska są firmy:

Targi odbywają się w dniach:

24 marca 2017 godz. 12.00 - 19.00
25 marca 2017 godz. 10.00 - 18.00
26 marca 2017 godz. 10.00 - 17.00

Targi Lublin, Hala A
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

www.lubdrew.pl
www.targi.lublin.pl


KLIKNIJ TU BY POBRAĆ ZAPROSZENIE
UMOŻLIWJAJĄCE BEZPŁATNE WEJŚCIE NA TARGI

Spotkanie branży drzewnej w Lublinie

W dniach 24-26 marca w Targach Lublin S.A. odbędzie się szósta edycja Targów Obróbki Drewna, Technologii i Komponentów dla Meblarstwa LUBDDREW.

Dla kogo?

Targi LUBDREW skierowane są do profesjonalistów z branży drzewnej, m.in.: właścicieli i pracowników tartaków, składów drewna, zakładów obróbki drewna, zakładów stolarskich, parkieciarskich, meblarskich. Trwające 3 dni spotkanie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, informacji oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Targi co roku skupiają liczne grono branżystów z całego kraju, jak również specjalistów zza wschodniej granicy. Zeszłoroczną edycję Targów Obróbki Drewna LUBDREW odwiedziło 7632 zwiedzających, w tym niemal 1000 branżystów z obszaru obróbki drewna. Wstęp na Targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów w trakcie wydarzenia.

Co nowego?

Nowością Targów LUBDREW 2017 jest wzbogacenie ekspozycji o komponenty do produkcji mebli oraz wyrobów z drewna, akcesoria meblowe, kleje, lakiery i farby do ochrony drewna, wyroby stolarskie i inne wyroby z drewna. Tradycyjnie już, wśród prezentowanych produktów znajdą się m.in.: maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego. Profesjonaliści z branży drzewnej będą mogli zapoznać się z nowościami technologicznymi na rynku maszyn i urządzeń, uzyska informacje odnośnie ich funkcjonowania, a także obejrzeć pracę urządzeń na żywo.

Łączyć a nie dzielić

Podobnie jak podczas edycji zeszłorocznej, tak również w tym roku Targi LUBDREW odbędą się wspólnie z Targami Budowlanymi LUBDOM. Zakres tematyczny LUBDOMU obejmuje m.in.: elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, materiały i chemię budowlaną, instalacje, stolarkę, usługi i doradztwo budowlane, a także wyposażenie wnętrz oraz ofertę dla ogrodu.

Połączenie dwóch imprez pozwala na przedstawienie bogatszej oferty, a przenikanie się branży drzewnej i budowlanej pozwoli szerzej skorzystać z możliwości, jakie dają targi w relacjach B2B.

Targi Obróbki Drewna, Technologii i Komponentów dla Meblarstwa LUBDREW

24-26 marca 2017
Targi Lublin S.A.

ul. Dworcowa 11
20-406 Lublin

www.lubdrew.pl
www.targi.lublin.plREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.