• IOS Image Rotator
 • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie firmy Arboritec w Biłgoraju,
8 września 2017 r

W dniu 8 września 2017 r. w Biłgoraju odbyło się szkolenie dla parkieciarzy zorganizowane wspólnie przez firmy Arboritec i ADA. Główną atrakcją szkolenia była prezentacja maszyny do utwardzania lakieru UV Elite.

Szkolenie rozpoczęło się od przedstawienia firmy Arboritec i jej asortymentu, w którego skład wchodzą wodne lakiery ceramiczne, lakier UV i oleje jedno i dwuskładnikowe (Miracle Oil), oleje do tarasów oraz środki do pielęgnacji podłóg.

Na początek przekazano informacje technicznych o produktach podkładowych: Arboritec First Coat, Roller Brush Primer, Miracle Oil. Na trzech wyszlifowanych wzornikach podłóg drewnianych zaprezentowano grupę lakierów podkładowych. Wzbudzającym największe zaskoczenie podkładem okazał się olej 2-składnikowy Arboritec Miracle Oil, przy okazji aplikacji którego wywiązała się ciekawa dyskusja. Uczestnicy byli mocno zainteresowani kolejno prezentowanymi produktami oraz zadawali wiele szczegółowych pytań. Dzięki temu spotkanie stało się jeszcze bardziej interesujące i pouczające dla wszystkich stron. Wiedza przedstawicieli firmy Arboritec w zderzeniu z doświadczeniem biłgorajskich parkieciarzy potwierdziła dużą zaletę produktów gospodarza spotkania, jaką jest skrócony czas pracy z całymi systemami Arboritec.

Kolejnym tematem szkolenia były ceramiczne lakiery nawierzchniowe oraz środki do ich pielęgnacji. Zaprezentowano lakiery takie jak: Arboritec Select, Classic+ oraz Compo Avenue. Bardzo dużym uznaniem wśród słuchaczy obdarzony został 2-składnikowy lakier ceramiczny Arboritec Compo Avenue, którego właściwościami są doskonała płynność, wysoka odporność na zarysowania oraz szybkie uzyskanie pełnego utwardzenia (w zaledwie 3 dni).

Po lakierach przyszedł czas na oleje: jedno składnikowy Millic Oil oraz Miracle Oil, który został omówiony jako olej nawierzchniowy. Zaprezentowano również twardy olejo-wosk Hard Wax Oil oraz olej do tarasów China Oil. W trakcie prezentacji zostały przygotowane próbniki z podłogą drewnianą polakierowane lakierem Arboritec UVElite, na których po upływie około 2 godzin odbyła się prezentacja maszyny UV.

Na zakończenie skupiono się na technologii UV w parkieciarstwie. Omówiono bardzo dokładnie zalety lakieru UVElite oraz technologii UV, która proponuje błyskawiczne suszenie wykończeniowe powierzchni użytkowych całkowicie eliminując możliwość zniszczenia podłóg podczas ich schnięcia. Cały proces bardzo mocno zainteresował uczestników. Czas jakiego potrzeba do pełnego utwardzenia lakieru UVElite okazał się bezkonkurencyjny. Nałożony zaledwie 2 godziny wcześniej lakier został utwardzony maszyną UV i każdy mógł osobiście przekonać się o uzyskanej błyskawicznie przez niego całkowitej twardości. Formuła UVElite znajduje się w czołówce technologii wykończeniowych i zapewnia maksymalną trwałość i wytrzymałość, co zostało zastosowane w całej linii wykańczania wodnego Arboritec, o czym mogli się przekonać uczestnicy szkolenia.

Całe szkolenie odbyło się przy grillu w miłej atmosferze, na koniec każdy z uczestników otrzymał atrakcyjne upominki od firmy Arboritec.

www.arboritec.com.pl

Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 9
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 11
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 8
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 7
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 10
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 12
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 1
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 6
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 2
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 5
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 3
Szkolenie firmy Arboritec w Bilgoraju, 8 wrzesnia 2017 r 4


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.