• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie Artelit w Gdańsku,
7 lipiec 2017 r

W dniu 7 lipca br. firma Selena zaprosiła swoich klientów z Pomorza na prezentację nt. Lakiery i oleje Artelit Professional do wykańczania podłóg drewnianych. Spotkanie odbyło się, nie gdzie indziej, tylko na stadionie Energa w Gdańsku. Jest to doskonałe miejsce na organizację szkoleń nie tylko dlatego, że jest to obiekt doskonale każdemu znany, ale oferuje też profesjonalne zaplecze konferencyjne, pyszną kuchnię i wiele możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu. Spotkanie zostało zorganizowane przy dużej pomocy ze strony firmy „Kornik”, z którą współpracujemy od lat.

Szkolenie poprowadził Robert Łuszczek, który jest Doradcą Techniczno-Handlowym z regionu północnego. Podczas prezentacji aktywnie wspierał go nasz technolog z fabryki lakierów i olejów Selena. Zaprezentowaliśmy całą gamę produktów do wykończenia parkietu, w tym szpachle, lakiery podkładowe, lakiery nawierzchniowe wodne jedno i dwuskładnikowe. Pokazano także gamę olejów do wykańczania drewna, w szczególności oleje koloryzujące. Szczególnym zainteresowaniem zebranych cieszył się pokaz nakładania lakieru dwuskładnikowego na zaolejowaną wcześniej powierzchnię. Jeszcze do niedawna połączenie podobnych produktów było niemożliwe, dziś nie tylko jest to możliwe, ale prezentowany system daje ciekawy i trwały efekt, który jest w stanie zadowolić wymagających klientów.

Aby szkolenie było jak najbardziej efektywne, przygotowano dla uczestników możliwość praktycznego zapoznania się z produktami. Bardzo chętnie z niej skorzystali, samodzielnie aplikując wybrane produkty na przygotowane próbniki podłóg – jest to jedyna możliwość by pod okiem techników firmy zapoznać się z produktem, sprawdzić jak się zachowuje i w razie wątpliwości na bieżąco wszystko wyjaśnić i podpytać. Na zakończenie spotkania uczestnicy dostali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Po przerwie obiadowej goście chętnie wzięli udział w zawodach gokartowych, które odbyły się na zlokalizowanym przy stadionie torze. Uczestnicy spotkania, mimo zmęczenia, rozchodzili się do domów w radosnych humorach. Zapewnili, że z przyjemnością i nowo zdobytą wiedzą chętnie będą korzystać produktów Artelit podczas codziennej pracy.

Paweł Adamiec
Dyrektor Sprzedaży Artelit

Szkolenie Artelit w Gdansku, 7 lipiec 2017 r 1
Szkolenie Artelit w Gdansku, 7 lipiec 2017 r 2
Szkolenie Artelit w Gdansku, 7 lipiec 2017 r 4
Szkolenie Artelit w Gdansku, 7 lipiec 2017 r 3


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.