• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Rusza kolejna edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Drewnie, 2017r

 Rok akademicki 2017/2018 będzie początkiem wspaniałej przygody dla ponad 180 studentów pierwszego roku kierunków technologia drewna i meblarstwo na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie.

 Być może kilkoro z nich miało okazję poznać już Wydział wcześniej podczas organizowanych przez nas Ogólnopolskich Młodzieżowych Konkursów Wiedzy o Drewnie – mówi dr Izabela Niziałek koordynator ds. promocji WTD SGGW w Warszawie.

Konkurs organizowany jest od 3 lat na warszawskim wydziale i zachęca uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu technik technologii drewna, leśnik czy ochrona środowiska do sprawdzenia swojej specjalistycznej wiedzy.

Dwa etapy konkursu (szkolny) oraz finał w Warszawie mają na celu wyłonienie najlepszej trójki, która otrzymuje indeksy uprawniające do studiowania na WTD SGGW w Warszawie. Ponadto laureaci otrzymują cenne nagrody rzeczowe fundowane przez sponsorów Konkursu.

Do pierwszego etapu zeszłorocznego konkursu przystąpiło prawie 300 uczniów ze szkół z całej Polski, w drugim etapie zmierzyło się 44 uczestników.

Mamy nadzieję, że IV edycja Konkursu będzie jeszcze liczniejsza nie tylko pod względem uczniów biorących w niej udział, ale również zachęci więcej szkół do wystawienia swoich zawodników. Pierwsze informacje i zaproszenia do szkół zostaną wysłane we wrześniu. Zgłoszenia będzie można przesyłać do końca października. Pierwszy etap konkursu planujemy na połowę listopada– dr Izabela Niziałek.

Oczywiście będziemy przyglądać się konkursowi i na bieżąco informować o nowościach z nim związanych.

Rusza kolejna edycja Ogolnopolskiego Mlodziezowego Konkursu Wiedzy o Drewnie, 2017r 2
Rusza kolejna edycja Ogolnopolskiego Mlodziezowego Konkursu Wiedzy o Drewnie, 2017r 1


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.