• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Parkiety z Redix – szkolenie
17 marca 2017

W dniu 17 marca br. firma Redix zorganizowała szkolenie w siedzibie firmy przy ulicy Gwarków 39 w Warszawie. Celem szkolenia było zaprezentowanie chemii do parkietów marki Tover oraz narzędzi do prac parkieciarskich marki Festool. Program obejmował prezentacje oraz zastosowanie praktyczne produktów obydwu marek.

Marka Tover i Festool, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stały się jednymi z głównych autorów rozwiązań w zakresie chemii i narzędzi do prac parkieciarskich.

Redix, jako oficjalny dystrybutor, podczas szkolenia zaprezentował uczestnikom produkty z zakresu chemii do prac parkieciarskich Tover i narzędzi Festool z wykorzystaniem wiedzy osób prowadzących szkolenia z danych marek. Uczestnicy mogli poznać dane techniczne produktów, ich właściwości oraz rozwiązania praktyczne na temat zastosowania produktów od przygotowania podłoża oraz do prac wykończeniowych. Podczas samej prezentacji, a także w części praktycznej szkolenia była możliwość osobistego przetestowania i sprawdzenia niektórych z omawianych rozwiązań.

Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniem stworzono dwie grupy – podczas, gdy jedna z grup poznawała produktu z zakresu chemii do parkietów marki Tover, w tym samym czasie kolejna grupa testowała rozwiązania techniczne i narzędzia do prac parkieciarskich marki Festool.

Pod koniec szkolenia organizatorzy przeprowadzili konkurs z użyciem narzędzi Festool, w którym uczestnicy z najlepszymi wynikami nagrodzeni zostali drobnymi upominkami.

Na zakończenie spotkania prezenterzy dokonali krótkiego podsumowania szkolenia, po którym każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa a zwycięzcy konkursu odebrali wygrane nagrody z rąk gospodarzy, przedstawicieli marek Tover i Festool.

Firma Redix dziękuje wszystkim za przybycie i aktywne uczestnictwo w szkoleniu, a Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Parkieciarzy za pomoc organizacyjną.

Firma Redix jako dystrybutor chemii do parkietów marki Tover serdecznie zaprasza do współpracy i na kolejne spotkania.

Parkiety z Redix   szkolenie 17 marca 2017 roku 06
Parkiety z Redix   szkolenie 17 marca 2017 roku 05
Parkiety z Redix   szkolenie 17 marca 2017 roku 04
Parkiety z Redix   szkolenie 17 marca 2017 roku 03
Parkiety z Redix   szkolenie 17 marca 2017 roku 02
Parkiety z Redix   szkolenie 17 marca 2017 roku 01


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.