• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Konkurs „Sprawny w zawodzie” 2017

Przed dwudziestoma laty niezwykli nauczyciele zawodu – Pan Franciszek Synowiec z Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu oraz Pan Robert Mikołajek z Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej postanowili postawić wszystko na jedną kartę i – mimo przeciwności – zorganizować konkurs dla uczniów szkół zawodowych – stolarzy i techników technologii drewna. Początkowo zrzeszający kilka okolicznych szkół stopniowo rozrastał się, aby przed pięcioma laty nabrać charakteru wydarzenia ogólnopolskiego.

Dzięki upartości i wielkiemu sercu nauczycieli zawodu, udało się stworzyć niezwykły konkurs mający na celu zarówno wyłonienie najbardziej zdolnych i utalentowanych uczniów, jak i nawiązanie niezwykle ważnej więzi z przedsiębiorstwami.

Młodzi ludzie kształcący się w zawodzie są doskonale przygotowani do kariery, a konkurs ma na celu tylko to potwierdzić. Z roku na rok w konkursie uczestniczy coraz więcej placówek, które pragną pochwalić się swoimi doskonale przygotowanymi do wykonywania zawodu podopiecznymi. Ci natomiast mają okazję zdobyć nie tylko bardzo prestiżowy tytuł „Sprawnego w Zawodzie”, ale także bardzo wartościowe nagrody – takie jak elektronarzędzia, płatny staż w przedsiębiorstwie, czy indeks wyższej uczelni. Dzięki partnerom i sponsorom udało nam się w ubiegłym roku przekazać zwycięzcy także nagrodę dla szkoły z której pochodzi. W roku jubileuszowym mamy nadzieję przygotować wydarzenie jeszcze na wyższym poziomie.

Wszystkich uczniów gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

XX edycja konkursu odbędzie się w dniach 16 – 17 marca 2017 r. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.sprawnywzawodzie.pl

Konkurs Sprawny w zawodzie 2017 01
Konkurs Sprawny w zawodzie 2017 03
Konkurs Sprawny w zawodzie 2017 00
Konkurs Sprawny w zawodzie 2017 04
Konkurs Sprawny w zawodzie 2017 02


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.