• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Dzien Otwarty
Firmy Osuszającej w firmie Trotec,
2 czerwca 2017 r.

W dniu 2 czerwca 2017 firma Trotec zorganizowała po raz pierwszy Dzień Otwarty Firmy Osuszającej. W spotkaniu uczestniczyło ponad 50 przedstawicieli z kilkudziesięciu firm zajmujących się problematyką osuszania po zalaniach i pożarach oraz lokalizacją wycieków. Spotkanie i szkolenie techniczne prowadził Pan Paweł Surmiak, odpowiedzialny za rozwoj marki Trotec na rynku polskim.

Obecność firm z wielu miast Polski (Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Trojmiasto, Łódź i Warszawa) świadczy o dużym zainteresowaniu branżą, a także rosnącym zainteresowaniu produktami i rozwiązaniami technicznymi proponowanymi przez firmę Trotec. Goście mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniu dotyczącym najnowszego osuszacza podposadzkowego Qube+, który jest opatentowanym, zintegrowanym urządzeniem, nie mającym odpowiedników wśród propozycji konkurencji, oraz urządzenia LD6000, z omówieniem jego możliwości i pokazem praktycznym obsługi.
Qube+ jest ulepszonym rozwiązaniem integrującym wszystkie elementy zestawu niezbędne do przeprowadzenia procesu osuszania pod warstwą jastrychu. Zastosowano w nim separator wody z systemem filtrującym i opcją filtra HEPA, najmocniejszą sprężarkę i zmodernizowany tłumik. Urządzenie może osuszać do 85 m2, a maksymalne zniwelowanie hałasu umożliwia normalne użytkowanie mieszkania podczas procesu suszenia.
Zestaw do lokalizacji wycieków LD6000 jest połączonym urządzeniem umożliwiającym detekcję akustyczną z zaawansowaną technologią umożliwiającą wskazanie na ekranie LCD najbardziej prawdopodobnego miejsca występowania wycieku oraz detekcję punktu wycieku z wykorzystaniem gazu znacznikowego. Tego typu rozwiązania zyskują coraz większą popularność z uwagi na możliwość lokalizacji wycieku w sposób bezinwazyjny, nieniszczący, bez naruszania substancji budowlanej, parkietu itp.
Wszystkich zaintersowanych rozwiązaniami firmy Trotec zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym oddziałem (trotec.pl tel. 22 307 53 60).

Trotec

Image00010
Image00008
Image00005
Image00007
Image00006
Image00004
Image00009
Image00003
Image00002
Image00001


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.