• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Dni SGGW, 19-20 maja 2017 r.

 Każdego roku w połowie maja Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego organizuje na terenie kampusu Dni SGGW. W trakcie pikniku jaki organizowany jest dla mieszkańców Warszawy i okolic oraz kandydatów na studia w naszej uczelni odbywa się wiele pokazów i imprez towarzyszących. Tegoroczne Dni SGGW odbyły się 19 i 20 maja (piątek i sobota). Tradycyjnie dla odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych z myślą o całych rodzinach.

Podczas dwóch dni zaprezentowały się wszystkie wydziały, koła naukowe, organizacje studenckie, zespoły artystyczne oraz inne jednostki organizacyjne pracujące na rzecz studentów i pracowników naukowych SGGW. Odwiedzający w tych dniach naszą uczelnię mogli nie tylko oglądać stoiska wydziałowe, ale także wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez studentów.

Wydział Technologii Drewna

Wśród atrakcji zaplanowanych przez Wydział Technologii Drewna znalazła się „Drewniana” żywność– pokazy i degustacje potraw pochodzących z drzew, pokaz pracy obrabiarek CNC, odnawianie i rewitalizacja drewnianych mebli – warsztaty dla zwiedzających, architektura drewniana wczoraj i dziś – wystawa miniatur drewnianych, warsztaty robienia drewnianej biżuterii, intarsja – wystawa i pokazy jej robienia, a także Mały Artysta - kącik dla najmłodszych.

W ramach wieloletniej już współpracy z WTD SGGW w organizację dni otwartych czynnie włącza się Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. Przy wsparciu firm Arboritec oraz Redix (Tover) przygotowano pokazy układania podłóg drewnianych, przy których w pracę aktywnie włączali się studenci i studentki Wydziału Technologii Drewna. Dzięki uprzejmości firmy Arboritec można było zobaczyć działanie nowoczesnej maszyny do utwardzania lakierów metodą UV. Dużą atrakcją dla najmłodszych była dużych rozmiarów szachownica z oryginalnymi figurami. Nad całością stoiska parkieciarskiego czuwali przedstawiciele OSP w osobach Zygmunt Zenc i Marek Grabowski.

Image00013
Image00012
Image00011
Image00010
Image00009
Image00008
Image00007
Image00005
Image00006
Image00004
Image00003
Image00002
Image00001


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.