• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

BUDMA 2017 pełna sukcesów,
7-10 luty 2017

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z największych wydarzeń branżowych w Polsce i ważny punkt na targowej mapie Europy Środkowej i Wschodniej. W tym roku w Poznaniu podczas czterodniowej imprezy swoje oferty zaprezentowało ponad 800 firm. Wśród nich nie mogło zabraknąć także Producenta Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet z Nowego Miasta Lubawskiego.

Produkty Jawor-Parkiet – gotowe, dwuwarstwowe podłogi – dostępne są na polskim i zagranicznym rynku od 25 lat. Targi BUDMA rokrocznie są więc dla firmy doskonałą okazją do podtrzymania relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi oraz zaprezentowania oferty produktowej nowym klientom.

Wyróżnieni nagrodami


Dla Jawor-Parkiet tegoroczne targi były szczególne, ponieważ jeden z produktów firmy – Retro Collection – uhonorowano Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Sąd konkursowy nagrody, wybierając laureatów, zwraca uwagę przede wszystkim na innowacyjność tych produktów, ich estetykę, a także efektywność ekonomiczną czy oddziaływanie na środowisko. Wyróżnienie to jest więc potwierdzeniem zarówno najwyższej jakości, jak i wartości użytkowej oraz zaawansowania technologicznego. Ręcznie postarzana kolekcja dębowych desek Jawor-Parkiet prezentowana była wraz z 28 innymi produktami w dedykowanej laureatom Strefie Mistrzów.
Kolejne ważne wyróżnienie Jawor-Parkiet odebrał pierwszego dnia targów, 7 lutego 2017 roku podczas uroczystej gali. Była to statuetka Acanthus Aureus przyznawana rokrocznie za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej. Na potwierdzenie, że nagroda jury przyznana została słusznie nie trzeba było długo czekać – stoisko Jawor-Parkiet w każdym dniu poznańskiej imprezy cieszyło się ogromną popularnością. Chętnie odwiedzali je nie tylko delegacje firm z branży czy architekci, lecz także przedstawiciele władz – jednym z odwiedzających był, m.in. Minister Budownictwa i Infrastruktury, Andrzej Adamczyk.

Dwie nowości


Poznańska BUDMA dla Jawor-Parkiet była również czasem premiery nowości w ofercie.
– Udział w tym jednym z największych międzynarodowych wydarzeń branżowych utwierdził nas w przekonaniu, że w branży designerskiej ważne jest nie tylko nowoczesne wzornictwo, lecz także funkcjonalność oraz poszanowanie środowiska naturalnego. Cieszy nas to niezmiernie, ponieważ założenia te od zawsze są dla nas najwyższym priorytetem i przyświecają wszystkim naszym działaniom. Cieszymy się, że nasze produkty doskonale wpisują się w ten obowiązujący trend – podsumował wydarzenie dyrektor handlowy Jawor-Parkiet, Grzegorz Sadowski
Targi BUDMA w Poznaniu to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń w branży wnętrzarskiej. Prezentacja produktów z całego świata daje zwiedzającym unikalną możliwość zobaczenia wielu nowości w jednym miejscu, porównania ich oraz zapoznania się z ofertami producentów. Podczas imprezy prezentowane są trendy oraz nowości produktowe, które dominowaćbędą na rynku w najbliższym sezonie. 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarskie na Budmie 2017

Na jednym z najważniejszych wydarzeń targowych na rynku budowlanym nie mogło zabraknąć Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Na stoisku pojawiły się także firmy Selena z marką Artelit, którą reprezentował Robert Zielony, oraz Arboritec, promująca najnowszą technologię w dziedzinie utwardzania lakierów za pomocą maszyny UV (reprezentowani przez Konrada Nowakowskiego, Andrzeja Włodarskiego oraz Donnie Sejdiji). Odwiedzający targi mogli porozmawiać na temat podłóg drewnianych i wszystkich aspektów związanych z jej instalacją i późniejszą eksploatacją, a także otrzymać pismo Profesjonalny Parkiet, jedyne pismo na rynku skierowane do uczestników branży parkieciarskiej. Stowarzyszenie reprezentowali panowie Arkadiusz Kowalski, Prezes Zarządu, oraz Ryszard Drab.

Budma 2017 06
Budma 2017 05
Budma 2017 04
Budma 2017 03
Budma 2017 02
Budma 2017 01


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.