• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie z materiałów ściernych Bona, 19-22 listopada 2016r

W dniach od 19 do 22 listopada Bona przeprowadziła serię szkoleń i pokazów praktycznych z zastosowania wysoce wydajnych materiałów ściernych.
Specjalnie na tę okoliczność szkolenie zostało poprowadzone przez niemieckiego technika z Bony – Hansa-Joachima Röhrich, który od wielu lat specjalizuje się w materiałach ściernych w firmie Bona. Szkolenia odbyły się między innymi w takich firmach, jak Boden z Lublina czy EkoParkiet Janusz Mynart z Rzeszowa.

Uczestnicy szkolenia zapoznali się z całą gamą materiałów ściernych Bona, począwszy od tych z nasypem z tlenku aluminium i węglika krzemu, poprzez serię 8300 – materiałów z cyrkonii oraz 8700, czyli ceramicznych, aż do diamentowych. To właśnie ta ostatnia grupa cieszyła się największym zainteresowaniem. Zaproszeni na szkolenie goście, oglądając w praktyce szlifowanie przy użyciu diamentów byli pod wrażeniem ich wytrzymałości i silnego szlifowania, niepozostawiającego zarysowań. Diamentowe krążki ścierne służą do powierzchniowego szlifowania wzmocnionych ceramicznie lakierów UV i innych twardych powierzchni. Wytrzymują nawet 12 razy dłużej niż zazwyczaj stosowana siatka ścierna.

Uczestnicy wszystkich szkoleń bardzo chętnie osobiście sprawdzali działanie maszyny Bona FlexiSand. Zwracali tutaj uwagę na wygodę użytkowania oraz dużą moc maszyny.
FlexiSand, to wielofunkcyjna maszyna o wielkiej mocy, do której można dopasować różne talerze by wykonała wiele rozmaitych prac związanych z przygotowaniem podłogi, takich jak szlifowanie do surowego drewna, polerowanie, olejowanie bądź przygotowywanie podkładów poprzez ich szlifowanie i zdzieranie starych powłok klejowych

Wszystkim obecnym na szkoleniach z materiałów ściernych serdecznie dziękujemy za proaktywne uczestnictwo.

Szkolenie z materialow sciernych Bona  19  22 listopada 2016r 01
Szkolenie z materialow sciernych Bona  19  22 listopada 2016r 00


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.