• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie firm Dąbex, Trotec i HartzLack w Warszawie, 22 kwietnia 2016r

22 kwietnia 2016 odbyło się szkolenie parkieciarskie skierowane do wykonawców prowadzących swoją działalność w okolicach Warszawy. Na zaproszenie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy przeprowadziły je firmy Dąbex, Trotec i HartzLack.

Firma HartzLack, w której imieniu wykład poprowadził Michał Zawadzki, przygotowała obszerną prezentację pt. Parkieciarz doskonały – warsztat lakierowania i barwienia podłóg drewnianych. Jeśli ktoś myśli, że pokaz dotyczył jedynie prezentacji produktów marki, to się myli. Przez ponad dwie godziny obecni na miejscu rzemieślnicy otrzymali potężną dawkę wiedzy odnośnie chemii parkieciarskiej, czym się charakteryzują produkty z poszczególnych rodzajów oraz co wchodzi w ich skład. Wiedza teoretyczna została poparta ćwiczeniami praktycznymi.

Przedstawiciel firmy Trotec, z racji specyfiki sprzedawanych produktów, skupił się na omówieniu pomiarów, które wykonuje wykonawca przed przystąpieniem do pracy. W znaczny sposób ułatwia ich wykonanie uniwersalny miernik T3000.

Nadmiar wilgoci jest czynnikiem uniemożliwiającym pracę parkieciarzom. Firma Trotec oferuje efektywną i ekonomiczną technologię w zakresie osuszania budynków.

Głównym przedmiotem pracy parkieciarza jest drewno, a coraz mocniej wymagający klienci oczekują że położona u nich podłoga będzie doskonała. Tym bardziej jest ważny materiał, z jakiego powstają podłogi drewniane, ich jakość, dbałość wykonania i trzymanie wymiarów. Z dobrze wykonanych parkietów i desek podłoga niemal sama się składa. O jakość sprzedawanych podłóg dba firma Dąbex, która jako trzeci z partnerów szkolenia przygotowała tego dnia prezentację.

Szkolenie firm Dabex, Trotec i HartzLack w Warszawie, 22 kwietnia 2016r
Szkolenie firm Dabex, Trotec i HartzLack w Warszawie, 22 kwietnia 2016r, 3
Szkolenie firm Dabex, Trotec i HartzLack w Warszawie, 22 kwietnia 2016r
Szkolenie firm Dabex, Trotec i HartzLack w Warszawie, 22 kwietnia 2016r, 2
Szkolenie firm Dabex, Trotec i HartzLack w Warszawie, 22 kwietnia 2016r
Szkolenie firm Dabex, Trotec i HartzLack w Warszawie, 22 kwietnia 2016r
 


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.