• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Rzeszowskie szkolenie firmy Arboritec,
4 listopada 2016 r

W dniu 4 listopada br. firma Arboritec wraz z firmą Jata Rzeszów zorganizowały szkolenie w Hotelu Classic w Rzeszowie.
Celem spotkania było zaprezentowanie lakierów Arboritec utwardzanych za pomocą lampy UV.

Lakiery UV to rozwiązanie cieszące się dość dużą popularnością zarówno w północnych
i zachodnich krajach Europy, jak i za oceanem w USA. Na naszym rynku ciągle jest to nowość, jednak z każdym miesiącem rośnie liczba osób, które o tym słyszały, są tym produktem zainteresowane i chciałyby go bliżej poznać.
Śmiemy więc mniemać, że to prezentowany tego dnia system lakierów Arboritec UVElite zachęcił w dużej mierze parkieciarzy do uczestnictwa w spotkaniu. Atrakcyjności szkoleniu dodawał fakt, że nie opierało się ono jedynie na prezentacji produktów z oferty firmy.
System produktów UV został sprawdzony przy okazji renowacji 120-metrowej sali w hotelu.

W dniu poprzedzającym szkolenie parkieciarze z firmy Jata Rzeszów wycyklinowali parkiet na sali, a następnie nałożyli lakier podkładowy Arboritec Select.
Po upływie 1 godziny zaaplikowali 2–składnikowy poliuretanowy lakier Arboritec Compo Avenue, jako pierwszą warstwę zastosowanego w hotelu systemu.

Następnego dnia szkolenie rozpoczęto od aplikacji lakieru Arboritec UVElite. Po jego rozprowadzeniu należy, zgodnie z zaleceniami producenta, odczekać ok. 3 godzin, ze względu na konieczność wyschnięcia powłoki lakieru. Ten czas organizatorzy szkolenia wykorzystali na prezentację uczestnikom pozostałych produktów firmy Arboritec. Szczegółowo omówione inne lakiery marki Arboritec, takie jak First Coat, Compo Avenue, Genuine, Classic+, Select
i EcoLogic, system olejowania podłóg drewnianych 2-składnikowym Arboritec Miracle Oil oraz Satin Oil oraz znajdujące się w ofercie firmy produkty do bieżącej pielęgnacji oraz do renowacji posadzek drewnianych. Prezentacji teoretycznej towarzyszyły ćwiczenia praktyczne na przygotowanych wcześniej fragmentach drewnianych podłóg.

Punktem kulminacyjnym szkolenia było utwardzenie rozprowadzonej na początku spotkania powłoki lakieru Arboritec UVElite. Przed przystąpieniem do prac właściwych prezenterzy przeprowadzili instruktaż stanowiskowy pracy z maszyną UV: omówili dokładnie sposób jej działania i po jej uruchomieniu pokazali jak należy nią prawidłowo operować. Zebrani rzemieślnicy mieli możliwość osobistego sprawdzenia możliwości urządzenia.
Do całkowitego utwardzenia blisko 120 metrowej powierzchni lakieru potrzeba było zaledwie 2,5 godziny. Po zakończeniu szkolenia i opuszczeniu sali przez gości, pracowników firmy Arboritec i Jata Rzeszów remontowana w hotelu podłoga była już pełni gotowa do normalnego użytkowania.

Rzeszowskie szkolenie firmy Arboritec  4 listopada 2016 r 06
Rzeszowskie szkolenie firmy Arboritec  4 listopada 2016 r 04
Rzeszowskie szkolenie firmy Arboritec  4 listopada 2016 r 05
Rzeszowskie szkolenie firmy Arboritec  4 listopada 2016 r 07
Rzeszowskie szkolenie firmy Arboritec  4 listopada 2016 r 03
Rzeszowskie szkolenie firmy Arboritec  4 listopada 2016 r 01
Rzeszowskie szkolenie firmy Arboritec  4 listopada 2016 r 00
Rzeszowskie szkolenie firmy Arboritec  4 listopada 2016 r 02


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.