• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Nowy oddział Trotec w Warszawie,  15 lipca 2016r.

Grupa Trotec dalej dynamicznie się rozwija. Z myślą o swoich klientach, by zapewnić szybki dostęp do wysokiej jakości maszyn i mierników firma otworzyła swój nowy oddział z siedzibą w Warszawie. Priorytetem w wyborze był łatwy i szybki dojazd.

Różne czynniki mają wpływ na wybór siedziby. Jakie, to wie najlepiej Paweł Surmiak. Towarzyszył on powstawaniu i organizacji nowego oddziału, a obecnie jest odpowiedzialny za sprzedaż produktów Trotec. „Przede wszystkim można do nas łatwo dojechać z autostrady. Budynek jest wyraźnie oznakowany dużymi szyldami, a przed nim jest wystarczająco dużo miejsca do parkowania również dla dużych samochodów transportowych.”

Dużo miejsca dla maszyn i mierników
Wystawa maszyn i mierników daje klientom obraz całej oferty produktów marki Trotec. „Klienci, którzy odwiedzili nas w okresie od maja przekazują nam swoje pozytywne wrażenia“, informuje Paweł Surmiak. W siedzibie oddziału jest również duży magazyn, w którym mieści się na tyle dużo towaru, aby odwiedzający i odbierający zamówione urządzenia mogli natychmiast wziąć je ze sobą.
Naturalnie produkty firmy Trotec są wysyłane również pod każdy wskazany w Polsce przez kupującego adres, dzięki umowom podpisanym z różnymi firmami spedycyjnymi i dostawcami paczek.

Nowy oddział świętuje dzisiaj oficjalne otwarcie
Oficjalne, uroczyste otwarcie oddziału miało miejsce 15 lipca br. Klienci i osoby zainteresowane mogły zwiedzić zakład oraz showroom, zapoznać się z produktami i zespołem pracowników. Nowy warsztat zapewnia odpowiednio dużo miejsca do naprawy i konserwacji urządzeń także innych firm. W czasie inauguracji goście i odwiedzający zostali powitani nie tylko przez całą załogę oddziału w Warszawie ale również przez dwóch dyrektorów zarządzających z centrali w Niemczech.

Nowy oddzial Trotec w Warszawie, 15 lipca 2016r
Nowy oddzial Trotec w Warszawie, 15 lipca 2016r
Nowy oddzial Trotec w Warszawie, 15 lipca 2016r
 


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.