• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Loba-Wakol i Janser w Warszawie, marzec kwiecien 2016r.

W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Boss w Warszawie na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku odbył się cykl szkoleniowy zorganizowany przez firmę Loba-Wakol Polska oraz firmę Janser. Pierwszy dzień szkolenia został zaplanowany na spotkanie z firmami parkieciarskimi, drugi dzień poświęciliśmy na prezentację oferty obu organizatorów szkolenia firmom zajmującym się instalacją wykładzin.

Cały cykl szkoleniowy cieszył się dużym zainteresowaniem fachowców obu branż, w pierwszym dniu mogliśmy zaprezentować naszą ofertę 40 osobom, w drugim dniu było ponad 50 uczestników. Obie firmy skoncentrowały się na temacie przygotowania podłoża pod względem mechanicznym, za pomocą maszyn i urządzeń firmy Janser oraz pod względem chemicznym, przy praktycznym zastosowaniu rozwiązań systemowych produktów Wakol. Z oferty firmy Wakol zaprezentowano między innymi bezzapachowe produkty, na bazie poliuretanu, przeznaczone do gruntowania podłoża, takie jak: gruntówka poliuretanowa WAKOL PU 280 oraz gruntówka poliuretanowa WAKOL PU 235, którymi możemy zarówno wzmocnić podłoże, jak i zablokować wilgotność resztkową. Omówiono i przedstawiono również produkt do gruntownego wzmocnienia bardzo słabych jastrychów, czyli dobrze znana na rynku oraz wśród wykonawców gruntówka wzmacniająca WAKOL PS 275. Została również scharakteryzowana i pokazana grupa klejów do parkietu na bazie MS polimerów, których szeroka gama dostępna jest w naszej ofercie: klej do parkietu WAKOL MS 290, twardo-elastyczny klej do parkietu WAKOL MS 260 oraz elastyczny klej do parkietu WAKOL MS 240.
W ciągu dwóch, intensywnych dni szkolenia mieliśmy możliwość bliższego przedstawienia zarówno teoretycznie, jak i praktycznie, rozwiązań technologicznych, które pozwalają na szerokie spektrum zastosowań naszych produktów.

Po skończonej prezentacji firmy Wakol nastąpiła przerwa obiadowa, podczas której uczestnicy prowadzili rozmowy wymieniając się doświadczeniami.
Po przerwie obiadowej została przedstawiona oferta firmy Loba, po wcześniejszym przygotowaniu i obróbce drewna przy użyciu maszyn i urządzeń firmy Janser. Skupiono się na temacie renowacji podłogi drewnianej, możliwości strukturyzowania podłogi na budowie przy pomocy mobilnego urządzenia firmy Janser, oraz przedstawiono system barwiący firmy Loba - LOBASOL HS 2K ImpactOil. Został przedstawiony również innowacyjny system- LOBADUR 2K Invisible Protect A.T., który wyznacza nowe standardy w zabezpieczaniu podłóg drewnianych, dający efekt naturalnego i surowego drewna a jednocześnie mający doskonałą odporność na chemikalia. Zorganizowane szkolenie było doskonałą okazją nie tylko do poznania oferty obu firm, ale także do wymiany poglądów i doświadczenia.  

Loba Wakol i Janser w Warszawie, marzec kwiecien 2016r
Loba Wakol i Janser w Warszawie, marzec kwiecien 2016r
Loba Wakol i Janser w Warszawie, marzec kwiecien 2016r
Loba Wakol i Janser w Warszawie, marzec kwiecien 2016r
Loba Wakol i Janser w Warszawie, marzec kwiecien 2016r
 


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.