• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Jesienią wystartuje autorski program AT PPG Deco „Kreatywna Szkoła Dekoral”, wrzesien 2016r.

AT PPG Deco uruchamia autorski program „Kreatywna Szkoła Dekoral”. W programie znajdą się m.in. zagadnienia dotyczące systemów wykończenia wnętrz, elewacji i ociepleń, a także ochrony drewna. Pierwsze zajęcia odbędą się już na początku września.

Nieodpłatny program „Kreatywna Szkoła Dekoral” jest skierowany do uczniów i nauczycieli szkół budowlanych, którzy wezmą udział w szkoleniach dostosowanych do obecnie panujących standardów umiejętności aplikacji farb, tynków i lakierów oraz fachowej wiedzy opartej na najnowszych technologiach.

W ramach współpracy na terenie placówek partnerskich zostaną utworzone pracownie patronackie Akademii Technicznej PPG Deco.
W odpowiednim przygotowaniu pomieszczeń pomoże sieć sprzedaży własnej PPG Deco Polska – Centrum Dekoral Professional. Wspomniane centra będą aktywnie wspierać szkoły przez cały okres trwania projektu. –


Dyrektorzy szkół, które podjęły współpracę z Akademią Techniczną PPG Deco, już wzięli udział w spotkaniu organizacyjnym. Zostali zaproszeni do siedziby Akademii we Wrocławiu, gdzie mieli okazję zapoznać się z założeniami programu, a także wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez naszych specjalistów – tłumaczy Jarosław Domowicz, Menedżer Akademii Technicznej PPG Deco. Jak dodaje, spotkaniu towarzyszyło wiele atrakcji, m.in. zwiedzanie wrocławskiego Afrykarium (referencyjny obiekt PPG Deco Polska) oraz Browaru Stu Mostów.

To nie pierwszy raz, kiedy PPG Deco szkoli przyszłych fachowców. – Jednym z elementów misji naszej firmy jest popularyzacja zawodów budowlanych wśród młodzieży oraz wsparcie przyszłych wykonawców na etapie szkolnictwa średniego i zawodowego – dodaje Jarosław Domowicz.
Przedstawiciele marek Dekoral, Dekoral Professional od lat współpracują z wykonawcami, oferując profesjonalne produkty oraz rozwiązania systemowe. Zależy im na tym, żeby wyznaczać dobre trendy w polskim budownictwie, jak również podwyższać poziom oferowanych usług.

Start programu jest planowany na jesień. Jak podaje organizator, tylko w okresie od września do listopada zostanie przeprowadzonych łącznie ponad 100 godzin zajęć. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Wiąże się jedynie z zaangażowaniem ze strony szkoły i zapewnieniem dogodnych warunków do realizacji szkoleń.

Więcej informacji: http://www.atppg.pl/szkolenia-dla-szkol-budowlanych

Akademia Techniczna PPG Deco została utworzona w 2002 roku przez producenta marek Dekoral, Dekoral Professional i Sigma. To specjalistyczne centrum szkoleniowo-doradcze, którego nadrzędnym celem jest podnoszenie kwalifikacji malarzy, przekazywanie wiedzy z zakresu technologii produkcji i stosowania farb.

Jesienia wystartuje autorski program Kreatywna Szkola Dekoral wrzesien 2016r  4
Jesienia wystartuje autorski program Kreatywna Szkola Dekoral wrzesien 2016r  3
Jesienia wystartuje autorski program Kreatywna Szkola Dekoral wrzesien 2016r 1
Jesienia wystartuje autorski program Kreatywna Szkola Dekoral wrzesien 2016r  2
 
________


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.