• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Firma Venga inauguruje obchody 25-lecia, Gdańsk, październik 2016r.

W połowie października 2016r. w unikalnej i atrakcyjnej lokalizacji, jaką jest loża AMBER na Stadionie Enegra w Gdańsku, firma Venga, producent lakierów i olejów do podłóg drewnianych marki HartzLack, spotkała się z liczną grupą wykonawców podłóg drewnianych pochodzących z Trójmiasta i okolic.

Miting był doskonałą okazją do przedstawienia nowości produktowych, między innymi lakieru wodorozcieńczalnego HartzLack ULTRA MAGIC 2K z ultra innowacyjną technologią LUMITEC, odpowiedzialną za jeszcze lepszy niż dotychczas finalny efekt drewnianej podłogi.
Drugim elementem mocno reklamowanym był lakier HartzLack SUPER Aura w formule wodorozcieńczalnej, który idealnie nadaje się do zmiany koloru dębowych i jesionowych podłóg drewnianych na modne w tym sezonie kolory bieli czy szarości.
Warto dodać, że tak wybarwiona podłoga może zostać przykryta wodnym lakierem nawierzchniowym, który jeszcze bardziej podkreśli słoje oraz barwę drewna oraz zabezpieczy podłogę przed codziennymi zagrożeniami na jakie jest wystawiona.

Organizator spotkania w Gdańsku zadbał o dodatkowe atrakcje dla przybyłych wykonawców. Miłośnicy szybkiej jazdy wzięli udział w mistrzostwach kartingowych na zadaszonym torze.
Na deser czekał ogromny zastrzyk adrenaliny dla ludzi o mocnych nerwach – zjazd tyrolski. Nie byle jaki zjazd, bo usytuowany w wyjątkowym miejscu – była to przejażdżka na linie na odcinku 200 metrów rozpiętej między wierzchołkami stadionu ENERGA na wysokości 30 metrów nad murawą boiska. Trzeba przyznać, to robi wrażenie.

Spotkanie to także okazja do świętowania jubileuszu 25-lecia istnienia marki HartzLack na polskim rynku.

„Drodzy Wykonawcy, dziękujemy Wam za te 25 lat. Cieszymy się z coraz większego zaufania jakim nas obdarzacie, stosując każdego dnia swojej pracy nasze najnowsze i najbezpieczniejsze rozwiązania w zakresie lakierów, olejów, a także klejów do podłóg drewnianych.”

Firma nie kończy świętowania na tym spotkaniu. Będzie ono trwać cały nadchodzący rok.
Tym samym zapraszamy wszystkich do zgłaszania chęci udziału w spotkaniach HartzLack Academy 2017, na których wykonawcy, oprócz wiedzy produktowej, zyskują wiedzę odnośnie komunikacji w kontaktach z klientami, jak unikać konfliktowych sytuacji, a jeśli się takowe przydarzą jak je rozwiązać.
Dla każdego uczestnika przewidziany jest specjalny certyfikat oraz liczne upominki.

Zgłoszenia wykonawców oraz firm wykonawczych należy kierować na adres: biuro@venga.plREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.