• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Firma Dąbex nowym sponsorem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy.

Jest nam bardzo miło powiadomić, że firma Dąbex została przyjęta w poczet Firm Wspierających OSP.

Od ponad pół wieku inspiracją Firmy Dąbex jest naturalne piękno i dążenie do najwyższego standardu oferowanych rozwiązań systemów podłogowych. Swoje produkty tworzą z niezwykłą starannością i przy pełnym zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry.

Podłogi drewniane DĄBEX to prawdziwie naturalny produkt stanowiący kwintesencję najwyższej technologii i wieloletniego doświadczenia. Dewizą Firmy jest hasło „Dobra podłoga to podstawa”.

Tak się składa, że piękna podłoga drewniana to inwestycja na wiele lat, a często nawet na całe życie. Dlatego powinna być dokładnie przemyślana. Firma Dąbex zapewnia, że ich produkty stanowią od lat wyjątkowo pewne rozwiązania aranżacyjne, cieszące się niesłabnącym uznaniem Klientów. Można mieć pewność, że Państwa pomieszczenie zmieni się we wnętrze eleganckie, nowoczesne, pełne ciepła i luksusu. Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nieustannie szukają najlepszych rozwiązań i poszerzają swój asortyment.

Surowe piękno jakim jest drewno - dar natury, codziennie przekształcają w klasykę drewna w najlepszym wydaniu. Firma Dąbex zapewnia niepowtarzalny charakter oferowanych podłóg, indywidualny dobór wykończenia i dbałość o szczegóły w najlepszej jakości.

Podłogi DĄBEX to doskonały wybór łączący naturalność z funkcjonalnością.

REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.