• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Wrocławscy parkieciarze przeszkoleni przez firmy Janser i Loba-Wakol, 24 kwietnia 2015

W dniu 24.04.2015 we Wrocławiu odbyło się szkolenie zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy przy współudziale firm Janser Polska i Loba-Wakol. Na spotkanie przybyło w sumie ponad trzydziestu parkieciarzy z rejonu Dolnego Śląska.

Ze strony Loba-Wakol ofertę przedstawił regionalny przedstawiciel firmy, Robert Eliasz. Prezentację podzielił na dwie części kolejno omawiając produkty marek Loba i Wakol. Teoria została wzbogacona praktycznymi pokazami omawianych produktów.

Kolejnym punktem szkolenia była prezentacja firmy Janser. W imieniu firmy dokonał tego Tomasz Paszkowiak. Omówił najważniejsze zagadnienia związane z przygotowaniem podłoża tj. szlifowanie, pomiary wilgotności i warunków klimatycznych pomieszczeń, twardość podłoży oraz dostępne zabezpieczenia przy ogrzewaniu podłogowym.

Zaprezentował nowości, które pojawiły się w ofercie firmy Janser. Został praktycznie przedstawiony Quad, urządzenie do postarzania desek, ich renowacji oraz renowacji deski tarasowej.
Na zakończenie szkolenia wykład wygłosił rzeczoznawca, Ryszard Drab. Jego wystąpienie dotyczyło tematu aktualnie obowiązujących wytycznych na wykonanie prac parkieciarskich. Omówił zasady wykonywania pomiarów przed przystąpieniem do pracy.

Spotkanie po raz kolejny udowodniło, jak konieczne jest kontynuowanie tego typu przedsięwzięć. Uczestnicy szkolenia mieli okazję do wymiany poglądów i poznania nowych produktów oferowanych przez organizatorów spotkania.

    
    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.