• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Zapraszamy na Targi
"Nowy DOM Nowe MIESZKANIE"


W dniach 7 i 8 lutego 2015 roku, we Wrocławiu odbędzie się pierwsza dolnośląska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Wrocław 2015. Wrocławskie Targi Mieszkaniowe Murator EXPO odbędą się w obiektach Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej.

 

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO Nowy DOM Nowe MIESZKANIE znane są z kompleksowej oferty wystawców, doskonałej promocji oraz programu poradniczego o wyjątkowych walorach edukacyjnych, skierowanego do zwiedzających. Powołując Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE we Wrocławiu stawiamy sobie za cel – z jednej strony – stworzenie idealnej na lokalnym rynku okazji dla deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych czy banków do prezentacji oferty zainteresowanym klientom, z drugiej zaś strony – wszechstronną pomoc indywidualnym inwestorom w bezpiecznym pokonaniu drogi do własnego „M”.

Targom Nowy DOM Nowe MIESZKANIE towarzyszyć będzie bogaty program prelekcji i wykładów. Goście poszukujący fachowej rady: jak bezpiecznie i tanio kupić mieszkanie wezmą udział w otwartych wykładach, prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Udział w wykładach, prelekcjach i debatach jest bezpłatny. Najmłodszym gościom oferujemy fachową opiekę i profesjonalnie wyposażony kącik zabaw.

Chcemy, by wzorem warszawskiej edycji wrocławskim Targom Nowy DOM Nowe MIESZKANIE patronackiej opieki oraz merytorycznego wsparcia udzieliły władze resortowe i samorządowe oraz uznane na rynku organizacje i stowarzyszenia branżowe.

Targi Mieszkaniowe Wrocław 2015 odbędą się w kompleksie Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. Doskonale znana we Wrocławiu Hala Stulecia to centrum wystawiennicze, kulturalne i rekreacyjne służące mieszkańcom Wrocławia i całego regionu Dolnego Śląska. Odbywają się w niej targi, kongresy, przedstawienia teatralne i operowe, koncerty, międzynarodowe zawody sportowe, spotkania polityczne i biznesowe. Hala Stulecia jest wygodnie położona dla zwiedzających, wystawcom zapewnia infrastrukturę gwarantującą właściwą oprawę każdego odbywającego się tu wydarzenia.

 Murator EXPO od wielu lat aktywnie współpracuje z uczestnikami polskiego rynku nieruchomości. Pięć razy w roku, pod patronatem najwyższych urzędów państwowych organizuje w Warszawie największe i najstarsze w Polsce Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. To impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum. Dwanaście lat działalności na tym polu to: 48 edycji w Warszawie. Rocznie bierze w nich udział: ponad 450 wystawców oraz blisko 30 tys. zwiedzających.

Murator EXPO jest częścią Grupy ZPR Media, najbardziej multimedialnej grupy w Polsce. W skład grupy obok Murator EXPO wchodzą:

  • cztery telewizje - FOKUS TV, Polo, ESKA TV i VOX Music TV
  • pięć stacji radiowych – Radio ESKA, Radio VOX FM,  Radio WAWA, Eska ROCK i Radio Plus;
  • dziennik – „Super Express”
  • miesięczniki – „Murator”, „Architektura-murator”, „Moje mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „M jak mama”, „Zdrowie”, „Podróże” i „Żagle”
  • serwisy internetowe – se.pl, eska.pl, eskaGO.pl, muratordom.pl, urządzamy.pl, muratorplus.pl, poradnikzdrowie.pl

Grupa prowadzi także działalność koncertową, organizując festiwale, eventy plenerowe i cykle koncertów, m.in. ESKA Music Awards, WAWA Live, Letnia Scena Eski, czy Polo Hit Festiwal

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Wrocław w dniach 7 i 8 lutego 2015 roku w obiektach Centrum Konferencyjnego Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej we Wrocławiu.

 

   REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.