• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie Uzin i Festool, 13 luty 2015

 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zorganizowało w piątek, 13 lutego szkolenie w Warszawie. Adresatem wydarzenia byli wykonawcy podłóg drewnianych zarówno Ci zrzeszeni w Stowarzyszeniu, jak i niezrzeszeni, działający w branży. Wpisuje się to w statutową działalność organizacji, której jednym z nadrzędnych celów działania jest prowadzenie działalności informacyjnej i edukacyjnej. Współgospodarzami spotkania były firmy Uzin i Festool, które przygotowały prezentacje swoich produktów.
Każdy wykonawca pragnący rozwijać swoją firmę powinien śledzić nowości jakie pojawiają się na rynku podłóg drewnianych, a produkowane zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi. Producenci profesjonalnych produktów, czy to maszyn czy chemii parkieciarskiej, starają się stale podnosić jakość sprzedawanych produktów, ułatwiać pracę wykonawcom i zwiększać jej bezpieczeństwo.

Firma Festool zaprosiła zebranych na pokaz „Przygotowanie idealnej powierzchni”. Był to praktyczny pokaz stosowania szlifierek do renowacji betonu i powierzchni drewnianych. Obecni prezenterzy jak zwykle byli do szkolenia doskonale przygotowani, w zajmujący sposób zaprezentowali działanie swoich urządzeń dedykowanych dla parkieciarzy, wyczerpująco odpowiadając na ewentualne pytania, które padały ze strony słuchaczy. Przerwa, która później nastąpiła, była okazją do wymiany uwag i przeprowadzenia dyskusji przy aromatycznej kawie.

W dalszej kolejności firma Uzin omówiła lakiery i inne produkty dostępne w ofercie marki Pallmann, w programie prezentacji odbył się praktyczny pokaz stosowania wprowadzonych do sprzedaży nowości: podkładów kolorowych pod lakier oraz kleju UZIN MK 65.
Ostatnim punktem programu było spotkanie z radcą prawnym na stałe współpracującym z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy, p. Robertem Kutyłą z kancelarii prawnej Amicus Legis. Zdaje się, że to wystąpienie było tym, na które przede wszystkim czekali wszyscy uczestnicy szkolenia. P. Robert Kutyła w swoim wystąpieniu poruszył temat zawierania umów na wykonanie parkietu oraz przekazał praktyczne rady i wskazówki mające na celu zabezpieczenie interesów przedsiębiorców zajmujących się układaniem parkietów. Patrząc na zainteresowanie i zaangażowanie zebranych takie spotkanie było niezwykle potrzebne, każdy z uczestników miał pytania i siła rzeczy szkolenie się mocno przedłużyło w porównaniu do zakładanego przez organizatorów harmonogramu. Przy okazji przypominamy, że każdy z członków OSP może liczyć na pomoc prawną, której udziela kancelaria prawna Amicus Legis.

    
    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.