• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie parkieciarzy w Bonie w Limburgu, 16 czerwca 2015r.

W dniach 16-17 czerwca grupa parkieciarzy z Polski odbyła dwudniowe szkolenie, na które została specjalnie zaproszona do niemieckiego oddziału Bony w Limburgu.

Szkolenia miało charakter praktyczny, gdzie wszyscy uczestnicy mogli samodzielnie spróbować, jak pracuje się z poszczególnymi produktami Bony. Zostało ono poprowadzone przez niemieckich techników, wysoce wyspecjalizowanych w tematyce, która była omawiana w trakcie tego spotkania.

Pierwszego dnia parkieciarze szkoleni byli z zakresu prawidłowego przygotowania podłoża, aplikacji klejów i olejów Bona. Prócz wiedzy nabywanej od niemieckich techników, panowie podczas tego spotkania mogli wymienić się własnymi spostrzeżeniami. Była to idealna okazja do porównania dotychczas nabytych doświadczeń.

Drugi dzień w całości poświęcony był szlifowaniu. Uczestnicy testowali całą gamę materiałów ściernych wchodzących w skład oferty Bona, od tych z nasypem z węglika krzemu, poprzez materiały z cyrkonii, ceramiczne, aż do diamentowych.

Parkieciarze podczas tych dwóch dni mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zakresu stosowania produktów Bona. Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplom potwierdzający ich uczestnictwo w spotkaniu oraz nabyte w jego trakcie umiejętności.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.