• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenia produktowe HartzLack

Producent chemii do drewna HartzLack systematycznie od wielu lat prowadzi cykl szkoleń produktowych, które skierowane są do parkieciarzy, wykonawców. Unikalne dla przeprowadzanych spotkań jest zaangażowanie uczestników w dyskusję, wymiana poglądów, a także możliwość przetestowania na miejscu najnowszych rozwiązań dających bezpieczeństwo i przewidywalność wspaniałego efektu na drewnianej podłodze.

W ostatnich miesiącach odbyły się szkolenia z udziałem dystrybutorów marki HartzLack m.in.: w Krakowie, Słupsku, Gdańsku, w Nowym Dworze Mazowieckim i Siedlcach.

Podczas szkoleń firma HartzLack skupiła się na nowych produktach.

Pierwszym z nich jest RETARDER – opóźniacz schnięcia lakierów marki Hartzlack. Produkt różni się od produktów konkurencji tym, że można go zastosować zarówno do lakierów wodnych marki Hartzlack APU-1 SSFormula, APU-2 Professional SuperSmoothFormula , APU-2 Professional, K2 Platinium, jak i do lakierów rozpuszczalnikowych HS-Super Strong. Produkt zalecany do stosowania w trudnych warunkach tj. niskiej wilgotności, wysokiej temperaturze. Umożliwia lepsze rozlanie produktu oraz minimalizuje ryzyko powstania śladów po wałku.

W związku z rosnącym zainteresowaniem podłogami olejowanymi kolejną nowością, która dołączyła do grupy produktów olejowych marki HartzLack, jest HX-1 twardy wosk olejny. Charakteryzuje się on szybszą możliwością wykonania prac na inwestycji bez konieczności przestrzegania wielu godzin przerwy między nakładaniem kolejnych warstw produktu. Prosty w aplikacji. Nadaje się na drewniane podłogi w restauracjach, salach tanecznych, a nawet na blaty kuchenne. Olej wnika głęboko w drewno, a warstwa wosku tworzy film ochronny niczym lakier, nie dopuszczając do powstania plam oraz przedostania się wilgoci do wnętrza drewna.

Firma cały czas ma aktywny program szkoleń.

Zapisy: biuro@venga.pl

 
    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.