• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

SPRAWNY W ZAWODZIE, 19-20 marca 2015

W dniach 19-20 marca 2015r. w Zespole Szkół  Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu odbył się osiemnasty już konkurs „Sprawny w zawodzie” – stolarz i technik technologii drewna, który już po raz trzeci miał charakter ogólnopolski.

Uczestnicy nie tylko musieli się wykazać ogromną wiedzą teoretyczną, ale również zaprezentować swoje umiejętności praktyczne. Głównym celem tegoż oto konkursu organizowanego we współpracy z Zespołem Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej, było rozpowszechnianie szkolenia zawodowego oraz próba zainteresowania młodzieży kształcenia w kierunku branży drzewnej. Starania organizatorów znalazły również poparcie u władz samorządowych i oświatowych, które objęły patronat nad przedsięwzięciem. Należy tu wymienić i podziękować takim instytucjom jak: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Małopolski Kurator Oświaty, Śląski Kurator Oświaty, Starosta Powiatu Oświęcimskiego i Starosta Powiatu Wadowickiego, Prezydent Miasta Oświęcimia, Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Wójt Gminy Oświęcim. Należy także wspomnieć, iż trzeci ogólnopolski konkurs objęła patronatem honorowym Pani Minister Edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Imprezie patronowało Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy.

Organizatorzy jak co roku zadbali by laureaci i uczestnicy zostali odpowiednio nagrodzeni, a to wszystko za sprawą wsparcia otrzymanego od firm działających nie tylko na szczeblu lokalnym, ale również ogólnokrajowym, które czynnie wsparły działania promowania szkolnictwa zawodowego w naszym kraju. Należy tu wymienić: Firma Festool  z siedzibą w Warszawie i Firma Castorama – Oświęcim, które już po raz trzeci sponsorują nagrody dla laureatów oraz Firmę  GTV  oraz HÖGERTtechnik  z Warszawy.

Nie należy również zapomnieć o cennym wsparciu ze strony Firmy „Skawa” z Wadowic oraz Firmy„Aksam” z Osieka k. Oświęcimia, które zadbały o to, by uczestnicy dostali coś słodkiego. Na  wdzięczność , ze strony organizatorów konkursów, zasługują również nasi patroni medialni: „Gazeta Przemysłu Drzewnego”, „Lakiernictwo PRZEMYSŁOWE”, „Profesjonalny Parkiet”,  „Drewno.pl” , „MEBEL NEWS” oraz „MEBLARSTWO.PL”, „PRODUKCJAMEBLI.PL” , „E- handeldrewnem”, „BIZNESmeble.pl” oraz  „Meble.pl” dzięki którym konkurs staje się rozpoznawalny  w branży drzewnej. Nie należy zapomnieć o cennym wsparciu uczelni wyższych:  Dziekana Wydziału Technologii Drewna z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu  oraz Dziekana Wydziału Technologii Drewna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i gratulujemy zwycięzcom!

WYNIKI:

III Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Stolarz 19. 03. 2015 r.

1. miejsce - Gucwa Piotr (Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Grybowie)
2. miejsce - Turała Gabriel Władysław (Zespół Szkół nr 2 w Wadowicach)
3. miejsce - Bogdał Piotr (Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu)
I - wyróżnienie - Ochman Jan (Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu)
II - wyróżnienie - Maciejczyk Kacper (Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu).

III Ogólnopolski Konkurs „Sprawny w Zawodzie” – Technik Technologii Drewna 20. 03. 2015 r.

1. miejsce - Kóska Piotr (Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu)
2. miejsce - Faruga Kamil (Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu)
3. miejsce - Kania Dominik (Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu)
I wyróżnienie - Turbak Marcin Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r. w Kolbuszowej
II wyróżnienie - Bociąga Ronald Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu

    
    
    
    
  


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.