• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

TRÓJMIEJSKIE TARGI MIESZKANIOWE Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Murator EXPO, GDAŃSK WIOSNA 2015 r.

W dniach 28 lutego - 1 marca 2015 r. w ERGO ARENIE odbyła się pierwsza trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowanych przez spółkę Murator EXPO. Spółka od wielu lat aktywnie współpracuje z uczestnikami polskiego rynku nieruchomości. Tradycyjnie w trakcie trwania imprezy ekspozycję wystawców uzupełnił bogaty program edukacyjny skierowany zarówno do profesjonalistów z branży, jak i inwestorów indywidualnych. Podczas dwóch dni targów developerzy prezentowali dostępne, będące już w sprzedaży inwestycje, jak i te nowe, dotąd jeszcze nigdzie nie prezentowane oferty. Prócz wystawców prezentujących szeroki zakres usług rynku nieruchomości na miejscu obecni byli przedstawiciele instytucji finansowych ze swoją ofertą kredytową oraz firmy działające w zakresie usług projektowych. Całość Targów uzupełniały propozycje ciekawych rozwiązań aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Z ramienia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy udział w targach wzięła Firma „Drewno Hermanowska” wraz producentem podłóg drewnianych, Firmą Jawor-Parkiet, producentem parkietu i desek litych, Firmą Wiśniewski oraz Firmą Euro-Nova, oferującą chemię dla parkieciarzy Irsa, Fado, Overmatt. Oferowane na stoisku parkiety i deski lite oraz warstwowe, surowe, jak i wykończone lakierami lub olejami, naturalnymi oraz koloryzującymi, cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.
Wśród wielu zainteresowanych podłogami klientów, sporo było osób szukających szczególnie podłóg drewnianych nadających się na ogrzewanie podłogowe oraz, najmodniejszej w ostatnim czasie, podłogi we wzorze jodły francuskiej, czy węgierskiej, którą oferują zarówno Firma Wiśniewski, jak i Firma Jawor-Parkiet. Podczas dwóch dni imprezy udzielano zarówno zwiedzającym, jak i firmom parkieciarskim czy zaproszonym architektom wielu porad z zakresu układania podłóg, stosowania systemów lakierowych oraz olejowania podłóg, jak również codziennej pielęgnacji podłóg drewnianych. Po wielu przeprowadzonych rozmowach zadowolenie wzbudza fakt, że podłogi drewniane nadal budzą ogromne zainteresowanie, a klienci szukając ciekawych, eleganckich i ponadczasowych podłóg do swoich mieszkań i domów, kierują swoje kroki do nas, gdzie mogą znaleźć ofertę wiodących producentów podłóg.

Ze swojej strony cieszymy się, że udało nam się kolejny raz spotkać na Targach wielu zadowolonych już z naszych usług klientów, którzy szukając kolejnych mieszkań i domów chcą, aby podłogi wykonywała nasza firma. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się ogromnie, że podłogi wykonane przez nas nadal pięknie się prezentują w Państwa mieszkaniach i domach pomimo upływu czasu.

Dziękujemyrównież naszym współorganizatorom stoiska za poświęcony czas i zaangażowanie w rozmowy z klientami oraz szkolenie przybyłych na Targi parkieciarzy i stolarzy.

Zuzanna Hermanowska-Jabłońska
„Drewno Hermanowska” GdańskREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.