• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

RELACJA ZE SZKOLENIA BONA W POZNANIU, 22 maja 2015

"Sprzedaż oparta na relacjach z klientem"

W dniu 22 maja w siedzibie firmy Bona w Poznaiu odbyło się szkolenie o nieco odmiennym charakterze niż oferowane dotychczas, gdyż skierowane było zarówno do parkieciarzy, jak i osób odpowiedzialnych za sprzedaż chemii do podłóg.

Odmienny charakter szkolenia oznacza jego podział na dwa bloki tematyczne, gdzie pierwszy z nich - poprowadzony przez Profesora Zygmunta Waśkowskiego z Uniwersytetu Ekonomicznego - poświęcony był technikom wspierającym umiejętności sprzedażowe uczestników szkolenia. Jak wiemy, nie tylko sprzedawcy, ale i parkieciarze w swojej codziennej pracy, poprzez swój wizerunek i zachowanie mają wpływ na decyzje zakupowe klientów oraz wzrost konkurencyjności swojej firmy.
W trakcie tej części spotkania omawiane były zagadnienia takie jak: sprzedawanie produktu a sprzedawanie wartości; problem asymetrii wiedzy w procesie sprzedaży; rola rozumu i emocji w procesie zakupowym klienta; nawiązywanie i budowa więzi z klientem czy kluczowe czynniki sukcesu w sprzedaży profesjonalnej.

Druga część szkolenia - poprowadzona przez Rzeczoznawcę Parkieciarstwa, Pana Janusza Mynarta oraz technika Bony, Pana Jacka Dziurdzię – była praktycznym szkoleniem produktowym. W trakcie tej części spotkania prowadzący omawiali nowości produktowe w firmie Bona oraz pokazywali, jak w praktyce je zastosować. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowe w ofercie Bony i wygodne w użyciu kleje kiełbasy, R848T i R858T, jaki i zachwycające efekty zastosowania diamentowych materiałów ściernych Bona.

    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.