• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, 17-19 kwietnia 2015

W dniach 17-19 kwietnia 2015 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie odbyło się największe w regionie wydarzenie wystawiennicze – wiosenna edycja Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości.

Na targach swoje oferty zaprezentowało ponad 300 firm, m.in.: producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy oraz instytucje finansowe. Wielu wystawców zagwarantowało zwiedzającym oferty w najlepszych cenach, wystarczyło tylko odwiedzić ich stoisko na targach i złożyć zamówienie podczas imprezy lub tuż po jej zakończeniu. Targi adresowane były do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród.

Równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbyły się Podkarpackie Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona została bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego, instytucji kredytujących zakup nieruchomości oraz firm ubezpieczeniowych. Na stanowisku doradczym Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy można było uzyskać pomoc w wyborze drewnianych podłóg i materiałów montażowych, sposobów wykończenia oraz pielęgnacji i konserwacji parkietów. Współgospodarzami stoiska OSP były firmy Saicos i Bona oraz firma wykonawcza Aleks z Sędziszowa Małopolskiego, prowadzona przez członka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy p. Wiesława Lisa.
Stoisko cieszyło się przez wszystkie dni trwania imprezy niesłabnącym zainteresowaniem. Wiesław Lis przeprowadził rozmowy z blisko dwiema setkami osób, wśród których ze wszystkich prezentowanych na miejscu materiałów podłogowych największym zainteresowaniem cieszyły się deski warstwowe i deski podłogowe lite. Pan Piotr Szarecki z firmy Saicos prezentował najnowsze oleje kolorowe, których aplikację prezentował klientom na przygotowanych wcześniej w tym celu deseczkach dębowych. Wiele pytań ze strony odwiedzających targi dotyczyło tematu środków czyszczących i pielęgnujących, które to produkty ma w swojej ofercie firma Bona.

 
    
    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.