• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Podkarpackie szkolenie parkieciarskie, 19 luty 2015

W dniu 19.02.2015 w Rzeszowie na zaproszenie firmy Eko Parkiet odbyło się adresowane do parkieciarzy szkolenie. Współorganizatorami spotkania były firmy Janser Polska, Forbo i Osmo, zaś tematem przewodnim sprawy związane z przygotowaniem podłoża pod posadzki drewniane, instalacja parkietu i jego olejowanie.

Czterdziestu uczestników spotkania mogło zapoznać się z najnowszymi maszynami i miernikami, a także zabezpieczeniem podłóg na podkładach z ogrzewaniem podłogowym, dostępnymi się w ofercie firmy Janser Polska.

Duże zainteresowanie wśród przybyłych na szkolenie parkieciarzy wzbudził Quad - maszyna do postarzania podłóg drewnianych. Każdy z uczestników miał okazję nie tylko zobaczyć Quada z bliska i wysłuchać informacji o możliwościach i parametrach tego urządzenia, ale także samodzielnie przetestować jego działanie w praktyce. Jest to nowość w ofercie marki, a patrząc na reakcje testerów można stwierdzić, że trafiła w ich gusta i potrzeby.

Bardzo istotną w pracy parkieciarza jest sprawa związana z wilgotnością podkładów pod podłogi drewniane. Temat ten niezmiennie wzbudza mnóstwo emocji i każdy z wykonawców mógłby pewnie długo o tym opowiadać. Nie dziwi zatem fakt, że podczas omawiania sposobów pomiaru wilgotności podkładów pomiędzy zebranymi wywiązała się ożywiona dyskusja. Przedstawiciele Janser Polska zwrócili uwagę na najczęstsze błędy, które się zdarzają się przy wykonywaniu pomiarów. Zaprezentowali przy okazji nową serię mierników Gann Blue Line. Wspólne wnioski na pewno pomogą w praktycznym zastosowaniu mierników na budowie.

    REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.