• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Lotniczy piknik parkieciarski w Radomiu, 22-23 sierpnia 2015r.

Po dwóch latach oczekiwania ponownie odbyły się największe pokazy lotnicze w Europie. Radomskie Międzynarodowe Pokazy Lotnicze z każdym rokiem są organizowane z większym rozmachem i goszczą coraz to nowe ekipy lotników, którzy chcą się pochwalić przed publicznością swoimi umiejętnościami. AirShow 2015 też jest okazją do spotkania się w gronie parkieciarskim.

Kilkudziesięciu parkieciarzy gościło na działce gospodarza, p. Zygmunta Zenca. Imprezie patronowały firmy Loba-Wakol Polska, PW Izba Listwy Przypodłogowe i Zakłady Drzewne Zadobrze. Pierwsi goście zaczęli się zjawiać już koło południa. Piękna pogoda i przygrzewające promienie słońca zapowiadały udany dzień. Miłośnicy domowej, tradycyjnej polskiej kuchni mogli rozpieszczać swoje podniebienia przygotowanymi przez gospodynie potrawami, jak chociażby zaserwowany na początek rosół z Kaczora Piechoty. Potem było już tylko lepiej i zebrani się raczyli kolejnymi smakołykami.

Po krótkim odpoczynku wykonawcy zostali zaproszeni przez przedstawicieli firmy Loba-Wakol Polska piętro budynku, gdzie można było obejrzeć parkiet wykończony najnowszym w ofercie firmy produktem, LOBADUR 2K InvisibleProtect A.T. Produkt ten jest odpowiedzią firmy na nowy trend w wykończeniu posadzki drewnianej – chęć uzyskania naturalnego, jak najbardziej surowego wyglądu drewna. Jak wskazuje nazwa produktu – położona warstwa pozostaje praktycznie niewidzialna doskonale jednak konserwując i zabezpieczając wierzchnią warstwę podłogi.

W dalszej kolejności panowie Łukasz Długosz i Jarosław Sobczak, na przygotowanych zawczasu płytach, zaprezentowali dostępne w ofercie firmy systemy do barwienia posadzek drewnianych. Po zakończeniu pokazów praktycznych uczestnicy spotkania udali się na płytę lotniska, by móc z bliska obserwować nie tylko wykonywane przez pilotów akrobacje, ale także zwiedzić maszyny krajowe i zagraniczne, wystawione w ramach wystawy statycznej.

Powracający z eskapady goście zostali powitani z hukiem salwami z armatnimi. Nie dane im było jednak zbyt długo siedzieć, bo taneczne rytmy nadawała para oryginalnych DJ-ów, którzy w przerwie między skocznymi piosenkami organizowali konkursy z nagrodami wywołujące mnóstwo śmiechu i radości nie tylko wśród zwycięzców. W szampańskim nastroju zabawa trwała jeszcze długo po tym jak zapadł zmrok.
 REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.