• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Kolejna edycja Akademii Bona już za nami,
26-27 listopada 2015 r.

W dniach 26-27 listopada, w Poznaniu odbyło się drugie w tym roku szkolenie dla parkieciarzy i sprzedawców chemii do podłóg w ramach programu Akademia Bony.

Program skierowany jest do tych parkieciarzy i sprzedawców, którzy rozumieją potrzebę własnego kształcenia zawodowego jako jedynej drogi prowadzącej do sukcesu na rynku. Trudna sytuacja na polskim rynku parkieciarskim i silna konkurencja sprawiają, iż wysokie umiejętności techniczne, szeroka oferta oraz obniżanie cen już nie wystarczają parkieciarzom, aby zapewnić sobie długofalowy rozwój. W najbliższej przyszłości, wzorem rynków zachodnich, najwięcej zyskają ci parkieciarze, którzy oprócz wysokich umiejętności technicznych rozwiną tzw. umiejętności miękkie, takie jak: indywidualne podejście do każdego klienta, budowanie relacji partnerskich, zdolność przekonywania, negocjacje, sztuka przewidywania i dostosowywania się do otoczenia, budowanie i współpraca w zespołach. Te zdolności doskonaliliśmy w uczestnikach Akademii Bona w trakcie pierwszego dnia szkoleniowego, poprowadzonego przez prof. dr hab. Zygmunta Waśkowskiego, wykładowcy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, od kilku lat związanego z branżą parkieciarską poprzez prowadzenie szkoleń na zlecenie Bony.

Drugiego dnia omówiona była tematyka reklamacji oraz miały miejsce pokazy praktyczne zastosowania produktów Bona. Uczestnicy dowiedzieli się więcej o swoich prawach i obowiązkach, w sytuacji gdy klient składa reklamację na produkt bądź usługę. Na poprowadzenie tej części szkolenia został zaproszony specjalista ds. reklamacji z firmy zewnętrznej. Pozostała część drugiego dnia szkoleniowego poprowadzona została przez technika z firmy Bona, Pana Jacka Dziurdzię i obejmowała zagadnienia dotyczące zjawisk wilgotnościowych w drewnie, zostały zademonstrowane nowe produkty marki Bona, czyli szlifierka Bona Belt HD 2.2. do profesjonalnego użytku na dużych powierzchniach wraz z różnymi rodzajami materiałów ściernych oraz olej Bona Craft Oil 2K, którego unikalna formuła cechuje się przyspieszonym czasem schnięcia i jeszcze większą odpornością na zużycie. Ostatnia część spotkania poświęcona była zastosowaniu klejów silanowych w pracach parkieciarskich na przykładzie klejów Bona R848T.

Na zakończenie każdego dnia szkoleniowego, wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty poświadczające nabyte przez nich umiejętności.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.