• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Kieleckie Targi DOM i OGRÓD I TY , 10-12 kwietnia 2015

Dwadzieścia tysięcy zwiedzających, najnowsze produkty ponad trzystu wystawców z całej polski zaprezentowane zostały na XXII Ogólnopolskich Targach Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz XXII Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD I TY.

Już od wielu lat wiadomo, że na wiosnę mieszkańcy województwa świętokrzyskiego przyjeżdżają do Targów Kielce by poznać najnowsze trendy w budownictwie i wyposażeniu wnętrz. Wystawy DOM oraz OGRÓD I TY są ulubionym wydarzeniem targowym dla mieszkańców Kielc, regionu świętokrzyskiego i tych sąsiadujących. Jest to miejsce, w którym zapoznać można się z pełną ofertą firm z branży budowlanej, porozmawiać z ekspertami z zakresu wystroju wnętrz i aranżacji ogrodu oraz skorzystać z fachowych rad architektów.
Wzorem lat ubiegłych również i w tym roku uruchomiony został punkt w którym każdy mógł uzyskać odpowiedź ekspertów na pytania dotyczące m.in. korzyści budowy domu energooszczędnego lub zakupu mieszkania, kosztów wyboru technologii energooszczędnych w porównaniu z tradycyjnymi, programu dopłat do kredytów oraz szczegółowych rozwiązań i technologii energooszczędnych. W piątek, sobotę i niedzielę Targi Kielce odwiedzili kowale z całej Polski, którzy prezentują jak wygląda praca w kuźni. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach można było zobaczyć jak powstają elementy wykuwane w temperaturze dochodzącej aż do 1000 stopni Celsjusza.

Stoisko Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy
Stoisko parkieciarskie wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy współtworzyły firmy Bona, Domalux, Festool, HartzLack i Jawor-Parkiet. Obecny na miejscu Zygmunt Zenc wraz z parkieciarzami przygotowali dla zwiedzających pokazy układania i wykańczania podłóg drewnianych. Prace odbywały się na produktach i narzędziach współgospodarzy stoiska, a dyżurujący na stoisku przedstawiciele wymienionych firm odpowiadali na pytania zainteresowanych, udzielając wyczerpujących wyjaśnień i doradzając klientom w zakresie wyboru materiałów na swoje podłogi, uczulając ich jednocześnie by powierzali wykonanie parkietów jedynie profesjonalnym firmom parkieciarskim. Tylko to gwarantuje im doskonały efekt końcowy i zadowolenie z użytkowania podłogi drewnianej, która jest zwykle poważną inwestycją w przypadku prac remontowych.

Podczas uroczystej gali, na której wręczone zostały medale Targów Kielce za prezentowane produkty, sposób aranżacji stoiska poznaliśmy również zwycięzców konkursu Złoty Żuraw 2014 na najlepsze inwestycje w regionie w ubiegłym roku. To wspólne przedsięwzięcie „Echa Dnia”, Targów Kielce i Politechniki Świętokrzyskiej.

    
    
    
  


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.