• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Jawor-Parkiet na targach Budma w Poznaniu

Dobiegła końca tegoroczna edycja największych w Polsce targów branżowych – Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma. Poznańskie targi Budma to rokroczne miejsce spotkań przedstawicieli branży budowlanej z Europy Środkowo-Wschodniej. Są one nie tylko prezentacją najnowszych trendów w architekturze, lecz także idealną okazją do zobaczenia wielu nowości i zapoznania się z ofertami producentów.

Odbywająca się w dniach 10–13 marca impreza to, dla firmy Jawor-Parkiet, przede wszystkim czas premiery nowej linii podłóg z segmentu podłóg premium - jodły francuskiej Chevron. Produkt wzbudził bardzo duże zainteresowanie odwiedzających, którzy docenili zarówno unikatowość, jak i ponadprzeciętną funkcjonalność tej podłogi.
Dużą popularnością cieszyły się również organizowane na stoisku marki, przy współpracy z firmą Zencpol, pokazy parkieciarskie, w których wykorzystywane zostały produkty Jawor-Parkiet. Goście odwiedzający stoisko mogli ponadto skonsultować się z ekspertami Jawor-Parkiet i zasięgnąć u nich porad dotyczących montażu i użytkowania podłóg drewnianych.
Podczas targów Firma przeprowadziła także badanie rynku na temat podłóg drewnianych i decyzji zakupowych klientów, którego wyniki mają wkrótce zaprezentować.
W ciągu czterech dni targów stoisko firmy Jawor-Parkiet odwiedziło wiele gości. Byli to zarówno związani z nimi od dawna partnerzy biznesowi, jak i klienci zainteresowani zakupem podłóg drewnianych.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.