• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Jak stać się bardziej konkurencyjnym w branży parkieciarskiej? Zostań Parkieciarzem Certyfikowanym Domalux Professional.

Deficyt wiedzy technologicznej, trudność z nadążeniem za nowościami i rosnąca ilość pseudo specjalistów – to problemy, z którymi boryka się dziś branża parkieciarska. Naprzeciw nim wychodzi PPG Deco Polska, proponująca wszystkim wykonawcom wsparcie szkoleniowe i program certyfikujący Domalux Professional.

Znajomość nowych technologii oraz precyzja w ich stosowaniu to jeden z kluczy do sukcesu w branży budowlanej. – Parkieciarze nie mają łatwego dostępu do wiedzy, więc gros wykonawców bazuje na wiedzy zdobytej wiele lat temu, która jest niewystarczająca, aby spełnić dzisiejsze oczekiwania inwestorów oraz klientów indywidualnych – mówi Ernest Wesołowski, ekspert ds. lakierów parkietowych oraz Szef Zespołu Serwisu i Aplikacji Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional.Także informacje pochodzące od działów marketingu i przedstawicieli handlowych firm nie są na tyle merytoryczne, aby można było na nich bazować. Dlatego, aby być konkurencyjnym należy się rozwijać, zrzeszać w stowarzyszeniach i grupach branżowych specjalistów oraz śledzić nowe technologie i poszerzać własną ofertę usług. Wszystko to jest możliwe np. dzięki udziałowi w szkoleniu Domalux, w ramach Akademii Dekoral Professional PPG Deco Polska – uzupełnia Ernest Wesołowski.

Szkolenie Parkieciarz Certyfikowany Domalux obejmuje część teoretyczną i praktyczną, które prowadzą doświadczeni praktycy i technicy. W części teoretycznej omawiane są systemy lakierów z uwzględnieniem obostrzeń unijnych dotyczących lotnych związków organicznych (LZO), rynek i jego oczekiwania oraz nowości – ich parametry, właściwości i zastosowanie. W części praktycznej prezentowana jest technologia aplikacji poszczególnych produktów. Słuchacze zapoznają się z zagadnieniami: przygotowania posadzki do aplikacji systemów lakierów parkietowych, aplikacji szpachli, podkładów oraz lakierów nawierzchniowych, a także technologii lakierowania podłóg o rozmaitym przeznaczeniu (np. sportowych, z wymalowanymi liniami pól). Warunkiem uzyskania certyfikatu jest zdanie egzaminu kończącego szkolenie. Certyfikat jest potwierdzeniem zdobycia rzetelnej, praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu prac parkieciarskich.

Podniesienie kwalifikacji gwarantuje poprawę pozycji na rynku i wyróżnienie na tle konkurencji. Ponadto posiadanie certyfikatu potwierdzającego fachowość skutecznie pomaga w zdobywaniu zleceń oraz gwarantuje dodatkową promocję m.in. dzięki rekomendacji specjalisty przez ogólnopolską sieć sklepów Centrum Dekoracyjne i Centrum Dekoral Professional, a także stronę internetową parkieciarzdomalux.pl

Specjaliści z poświadczeniem kompetencji ATM mogą także liczyć na bezpłatny serwis i doradztwo techniczne – zarówno telefoniczne, jak i osobiste porady trenerów Akademii przy bardziej skomplikowanych problemach aplikacyjnych (również na miejscu prowadzenia prac). Dodatkowo specjaliści zrzeszeni w Klubie Dekoral Professional są na bieżąco informowani o nowych produktach i technologiach w branży malarskiej.

Szczegółowych informacji o terminach szkoleń certyfikacyjnych zasięgnąć można w każdym ze sklepów ogólnopolskiej sieci Centrum Dekoral Professional oraz na stronie www.domaluxprofessional.pl
 REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.