• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy na organizowanych po raz pierwszy w trójmieście Targach Mieszkaniowych
Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

które odbędą się w dniach
28 lutego i 1 marca 2015 r.
w gdańskiej ERGO ARENA.

Dyżurujący na nim eksperci będą udzielali porad z zakresu wyboru posadzek drewnianych i materiałów montażowych. Przybliżą sposoby wykończenia oraz pielęgnacji i konserwacji parkietów, zasad łączenia na jednej powierzchni podłogi drewnianej z terakotą, korkiem czy kamieniem, zwracając uwagę na nowoczesne rozwiązania pozwalające eksponować wybrane elementy wnętrza właściwą ekspozycją barw i struktur powierzchni podłóg
i posadzek, najmodniejsze materiały i wzory podłóg stosowane w mieszkaniach i domach.

Na stoisko zaprasza firma:


DH Drewno Hermanowska ZUZANNA HERMANOWSKA – JABŁOŃSKA istnieje w branży parkieciarskiej od stycznia 1994 r. Od kilku pokoleń fascynują Nas drewniane podłogi naturalne. Obsługujemy klientów kompleksowo tzn. od projektu podłogi, pomiarów na budowach i doradztwie technologicznym, kalkulacji cenowych, dostawy materiałów na budowę poprzez wykonanie prac parkieciarskich, do świadczenia konserwacji podłóg już gotowych. Misją Naszej Firmy jest profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, którzy szukają ciekawych, eleganckich i ponad czasowych podłóg drewnianych. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą oraz do odwiedzenia Naszego salonu, gdzie mogą Państwo zobaczyć oferowane przez Nas podłogi drewniane jak i wypożyczyć ekspozytory bezpłatnie, by zobaczyć potencjalnie wybraną podłogę w warunkach oświetleniowych panujących na Państwa inwestycji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ARCHITEKTÓW WNĘTRZ, PROJEKTANTÓW ORAZ FIRMY BUDOWLANE I DEVELOPERSKIE

wraz ze współgospodarzami stoiska i współorganizatorami pokazów parkieciarskich:

JAWOR-PARKIET posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji parkietów najwyższej jakości.

Podłogi firmy JAWOR-PARKIET charakteryzują się niepowtarzalną strukturą drewna, łącząc walory użytkowe i estetyczne z łatwością montażu i renowacji, zapewniają doskonałą izolację akustyczną jednocześnie będąc odporne na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne.Firma specjalizuje się w produkcji litego parkietu i desek podłogowych od 1984r. Dzięki stałej modernizacji i inwestycjom jest jednym z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych zakładów w naszym kraju.

Priorytetem firmy jest m.in. dostarczanie produktów najwyższej jakości, jak również dostosowanie oferty do potrzeb każdego klienta. W tym celu poszerzyliśmy naszą ofertę o gotowe podłogi lakierowane i olejowane. Są one połączeniem tradycji z nowoczesnością. Wykonane w 100% z litego drewna o wykończonej powierzchni, co znacznie zmniejsza koszty montażu i skraca jego czas.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy i rozmowy z przedstawicielami, którzy będą obecni na stoisku.

Firma Euro-Nova powstała w 2008 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach zastosowań chemii budowlanej dla rzemieślników, producentów podłóg drewnianych oraz klientów ostatecznych. O naszym sukcesie decyduje wieloletnie doświadczenie oraz ścisła współpraca z wykonawcami.

Produkty FADO to najwyższej jakości żywice, grunty, maty, kleje. Odpowiednie użycie tych produktów przy montażu podłogi drewnianej daje bezpieczeństwo wykonawcy a właścicielom radość z jej wieloletniego użytkowania.

Marka IRSA słynie z produkcji bardzo dobrej jakości oraz przyjaznych dla wykonawców lakierów, olejów oraz środków konserwujących. Ciągłe inwestowanie w technologię oraz dostosowywanie się do dyrektyw europejskich sprawiają, że produkty firmy IRSA są trwałe oraz przyjazne dla środowiska.

Oferta produktów holenderskiej firmy OVERMAT to twarde woski olejne o szerokiej gamie kolorystycznej, charakteryzuje je łatwość aplikacji, zawartość kwasu krzemowego oraz łatwa i skuteczna pielęgnacja.

Godziny pokazów:
Sobota i niedziela, godz. 10:00 i 14:00REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.