• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Bona na targach Budma

W dniach od 10 do 13 marca 2015 roku, już po raz drugi, w wiosennym terminie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli branży budowlanej.
Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA towarzyszyły Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-Tech, Targi Branży Szklarskiej GLASS oraz Targi CBS - Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne, tworząc synergię branż związanych bezpośrednio z budownictwem.

W Poznaniu firma Bona była po raz kolejny prezentowała swoje nowości. Podczas tej czterodniowej imprezy, odwiedzający codziennie mogli brać aktywny udział w pokazach praktycznych maszyn, klejów i olejów, które prowadzone były na przemian pod przewodnictwem Doradców Technicznych firmy Bona zarówno z Polski, jak i Niemiec.
Na okoliczność prezentacji szlifierek na stoisku gościł przedstawiciel włoskiego producenta maszyn Künzle & Tasin.

Zwiedzający mieli szansę samodzielnie przetestować działanie całej gamy maszyn Bona, jak i również dowiedzieć się więcej o aplikacji nowego kleju R848T, w szczególności w połączeniu z aplikatorem OptiSpread 100 Accu. Codzienne pokazy kończone były prezentacją „krok po kroku” systemu do olejowania Bona Craft Oil.

Liczne prezentacje, wsparcie i doradztwo zespołu Bona, jak i również goście specjalni zaproszeni na tę okazję przełożyły się na wyjątkowo duże zainteresowanie stoiskiem Bona wśród odwiedzających targi Budma.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.