• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Warszawskie Targi Budowlane Murexpo 2014

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO 2014 oraz Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE NĘTRZE 2014, trwające w dniach 25-27 kwietnia 2014, odbyły się pod patronatem najwyższych władz państwowych oraz renomowanych organizacji branżowych. Gośćmi uroczystości otwarcia MUREXPO 2014 byli: Monika Czechowska – redaktor serwisu Murator Plus, Jacek Szer - zastępca Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, dr inż. Marcin Kruk Główny Specjalista z Zakładu Aprobat Technicznych w Instytucie Techniki Budowlanej.

Kwietniowa edycja zgromadziła blisko 15 wystawców, dzięki temu można było zapoznać się z popularnymi i poszukiwanymi produktami i usługami. Nie zabrakło nowości oraz niestandardowej oferty rynkowej. Tematem wiodącym tegorocznej edycji Targów MUREXPO było budownictwo energooszczędne. Wystawcami byli producenci i dystrybutorzy wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, pracownie projektowe, firmy zajmujące się wykonawstwem i doradztwem budowlanym.

Swoje produkty przedstawiło wiele firm z branży wykończenia i dekoracji wnętrz. Zwiedzający mogli znaleźć na Targach oferty materiałów budowlanych i izolacyjnych, drzwi i okien ALU i PCV, okien dachowych, dachów, rolet zewnętrznych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, rekuperatorów, rurowych kolektorów próżniowych, materiałów akustycznych, kotłów grzewczych, klimatyzatorów i wentylatorów.

Targi MUREXPO to miejsce prezentacji nowych technologii w budownictwie, m.in.: technologii budowy energooszczędnych domów. Nie zabrakło też firm, które zajmują się kompleksową budową domów jednorodzinnych w tradycyjnej technologii murowej. Na Targach można było znaleźć ofertę firm świadczących kompleksowe usługi od projektowania instalacji począwszy, przez sprzedaż asortymentu, doradztwo techniczne po usługi montażowe z zakresu: klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji, dystrybucji gorącego powietrza gruntowych wymienników ciepła. Swoją ofertę zaprezentowały także firmy zajmujące się produkcją lub dystrybucją: ogrodzeń betonowych, stalowych i aluminiowych, automatycznych systemów sterowania bram, mebli ogrodzeniowych, blach profilowanych, kotłów na drewno, węgiel czy ekogroszek.

Swoje produkty przedstawiły firmy z branży wykończenia i dekoracji wnętrz, a także ogrodów. Na wielbicieli ogniska domowego czekała bogata oferta kominków. Na targach wystawiły się też firmy zajmujące się aranżacją, wykończeniem, adaptacją wnętrz, projektami i wykonaniem mebli kuchennych, szaf wnękowych, stylizowanych podłóg drewnianych, mebli dębowych, schodów drewnianych od najprostszych po schody gięte. Poza tym na stoiskach targowych można było uzyskać bezpłatne porady dotyczące: montażu oraz wyboru drzwi i okien, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych, klimatyzacji i wentylacji, kotłów gazowych i olejowych, malowania ścian i sufitów, materiałów na ściany i stropy, ocieplania ścian, dachów i stropów, ogrzewania podłogowego, rozwiązań energooszczędnych i audytu energetycznego czy zapraw do murowania i klejenia.

Odbyły się, przygotowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy, pokazy pasowania i przyklejania podłogi, szlifowania oraz olejowania i lakierowania w wykonaniu firm Damar Marka Grabowskiego z Warszawy oraz Zencpol Zygmunta Zenca z Radomia. Pracujących parkieciarzy wspierały firmy Festool, oferująca profesjonalne maszyny i urządzenia, oraz Bona Polska, mająca w swojej ofercie linię produktów do podłóg drewnianych (kleje, lakiery, oleje, środki konserwujące), jak również materiały ścierne i maszyny do szlifowania.

Na stoisku dyżur pełnili także panowie Arkadiusz Kowalski, Ryszard Drab i Arkadiusz Andrzejczak, którzy odpowiadali na pytania zwiedzających, podkreślając jak istotnym jest zlecenie prac posadzkarskich profesjonalnym wykonawcom.

Wystawcy

Kwietniowa edycja MUREXPO 2014 zgromadziła około 150 Wystawców. Tragi poświęcone były kompleksowej prezentacji oferty producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, usługodawców z branży budowlanej: firm zajmujących się wykańczaniem wnętrz, firm budujących domy na zamówienie indywidualnych klientów, pracowni projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów.

 

Źródło: Murator Expo    
  


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.