• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie parkieciarskie w Łodzi

Parkieciarze z Łodzi i okolic mogli w dniu 14 czerwca 2014 roku uczestniczyć w kolejnym szkoleniu zorganizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. Tym razem gospodarzami spotkania były firmy Festool i Uzin.

Wykonawcy z uwagą wysłuchali prezentacji maszyn Festool przygotowanej i poprowadzonej przez panów Mirosława Wiśniewskiego i Radosława Ostałowskiego. W ciekawy sposób zaprezentowali możliwości dostępnych w ofercie firmy profesjonalnych maszyn i urządzeń. Główny nacisk położono na najnowszej generacji maszyny akumulatorowe – jest to nowość na rynku, która bardzo ułatwia pracę. Akumulatory są wysokiej klasy i dużej pojemności, co umożliwia bezproblemową pracę przez długi czas.

W dalszej kolejności głos zabrał p. Janusz Dziewanowski, przedstawiciel firmy Uzin. W swoim wystąpieniu skupił się na zagadnieniach związanych z problematycznymi podłożami pod posadzki drewniane, dużo uwagi poświęcając aktualnie obowiązującym normom i wytycznym. Podzielił się z zebranymi swoim wieloletnim i bogatym doświadczeniem wyniesionym z pracy w firmie Uzin, ale także jako rzeczoznawcy w zakresie parkietów i podłóg drewnianych. Omówił możliwe do napotkania problemy na budowie, ale i sposoby na ich rozwiązanie. Wykładowi towarzyszyła także prezentacja produktów marki.

 

 
    
    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.