• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska doradczego podczas 7. Targów Budowlanych SIBEX w dniach 21-23 lutego 2014 r.

Na stoisku będzie można się zaopatrzyć w pismo branży parkieciarskiej Profesjonalny Parkiet, dowiedzieć się więcej o działalności Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, spotkać z przedstawicielami zarządu, a także zapisać się do organizacji.

Parkieciarze będą mogli bliżej się przyjrzeć najnowszym profesjonalnym produktom podłogowym dostępnym na rynku, przetestować na miejscu ich działanie i aplikację oraz porozmawiać z dyżurującymi na stoisku technikami poszczególnych firm.

Klienci planujący instalację podłóg drewnianych w swoich mieszkaniach będą mogli zapoznać się z dostępnymi na rynku produktami podłogowymi i uzyskać poradę w wyborze optymalnego rozwiązania dla siebie.

Dyżurujący na stoisku OSP eksperci będą udzielali porad z zakresu wyboru posadzek drewnianych i materiałów montażowych. Przybliżą sposoby wykończenia oraz pielęgnacji i konserwacji parkietów, zasad łączenia na jednej powierzchni podłogi drewnianej z terakotą, korkiem czy kamieniem, zwracając uwagę na nowoczesne rozwiązania pozwalające eksponować wybrane elementy wnętrza właściwą ekspozycją barw i struktur powierzchni podłóg i posadzek, najmodniejsze materiały i wzory podłóg stosowane w mieszkaniach i domach.

Godziny otwarcia targów:  

21 lutego 2014 (piątek) - godz. 9.00-17.00

22 lutego 2014 (sobota) - godz. 9.00-17.00

23 lutego 2014 (niedziela) - godz. 9.00-17.00

Miejsce targów:

Centrum Targowo - Konferencyjne

Expo Silesia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Braci Mieroszewskich 124

41-219 Sosnowiec


Zaproszenie do pobrania
 
 


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.