• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Mariusz Jabłoński
(właściciel firmy Podłogi Jabłoński z Gdańska)
Mistrz Polski 2014

Tegoroczny Mistrz Polski, p. Mariusz Jabłoński, prowadzi własną firmę już od ośmiu lat. W roku 2007 wziął udział w projekcie organizowanym przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości „Biznes na start – II edycja”, w którym pomysł na firmę i napisany przez niego biznes plan pozwoliły mu na zajęcie II miejsca. To właśnie po wygranej we wspomnianym projekcie otworzył własną działalność i został członkiem Inkubatora Przedsiębiorczości „Starter”. Pod koniec 2007 r. zdał egzaminy przed Komisją Egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie uzyskując tytuł Czeladnika w zawodzie Parkieciarz. Firma Podłogi Mariusz Jabłoński z Gdańska jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy zrzeszającego parkieciarzy profesjonalistów z terenu całego kraju. 

Pan Mariusz Jabłoński jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej. Swoje umiejętności w zakresie parkieciarstwa zdobył w firmie Studio Parkietów Drewno-Hermanowska Lidia Hermanowska w Gdańsku. To tutaj pogłębiał swoją wiedzę pracując na co dzień przy montażu podłóg drewnianych z zastosowaniem nowoczesnych technologii parkieciarskich i korzystając ze maszyn i urządzeń renomowanych firm. Regularnie uczestniczył w seminariach i szkoleniach prowadzonych przez kadrę techniczną zachodnich firm branży parkieciarskiej.
Na chwilę obecną firma Podłogi Mariusz Jabłoński zatrudnia wykwalifikowanych parkieciarzy z wieloletnim stażem w zawodzie, którzy biorą udział w szkoleniach, pokazach parkieciarskich, a nawet startują w branżowych zawodach i to z sukcesami. W roku bieżącym jeden z pracowników, p. Michał Łuka, wywalczył tytuł Mistrza Polski podczas VII Mistrzostw Młodych Parkieciarzy (SPP), które odbyły się w Poznaniu w ramach Targów Budownictwa i Architektury Budma 2014. Wygrana ta pozwoliła na start w X Mistrzostwach Europy Młodych Parkieciarzy w Czeskich Budziejowicach, gdzie został Wicemistrzem Europy. Ich organizatorem było Europejskie Stowarzyszenie Wspierające Kształcenie i Doskonalenie Techniki Parkieciarskiej i Posadzkarskiej.

Firma p. Mariusza Jabłońskiego obsługuje klientów kompleksowo tzn. od wykonania pomiarów na budowach i doradztwie technologicznym, projektu podłogi, kalkulacji cenowych, poprzez dostawy materiałów na budowę i wykonanie wszelakich prac parkieciarskich. Podłogi drewniane i materiały do usług parkieciarskich dostarcza mu Drewno Hermanowska Zuzanna Hermanowska-Jabłońska z Gdańska.
Sukcesy odniesione przez p. Mariusza Jabłońskiego wynikają z tego, że do swojej pracy podchodzi z pasją. Lubi wyzwania i nie boi się ich podejmować, dla niego im trudniejsza realizacja, tym większa przyjemność w jej realizacji, a dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu oraz wiedzy jest w stanie wykonać każdą realizację tak samo proste posadzki drewniane, jak i oryginalne podłogi pałacowe, czy też nietypowe połączenia podłóg drewnianych z kamieniem, metalem, szkłem, fugą jachtową lub betonem.

 

    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.