• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Mamy nowych mistrzów i czeladników parkieciarstwa

Z przyjemnością informujemy, że do grona dyplomowanych parkieciarzy przybyło 9 czeladników i 5 mistrzów. Egzaminy, które odbyły się 26 września 2014 roku zdali wszyscy kandydaci, którzy do nich podeszli. Każdy ze zdających przed przystąpieniem do egzaminów teoretycznych, które miały miejsce w siedzibie Izby Rzemieślniczej Mazowsza Kurpi i Podlasia w Warszawie, musiał zaliczyć egzamin praktyczny.
Dopiero po udowodnieniu swoich umiejętności praktycznych panowie mogli wykazać się wiedzą teoretyczną.

A tą pozwolił usystematyzować kurs przygotowawczy zorganizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. Przez dwa dni (12 i 13 września) uczestnicy kursu porządkowali swoją wiedzę w tematach związanych z rachunkowością i prowadzeniem działalności gospodarczej, materiałoznawstwa i technologii parkieciarskiej, rysunku technicznego oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajęcia z ostatniego zagadnienia były otwarte także dla innych chętnych parkieciarzy zrzeszonych i niezrzeszonych w OSP. Każdy z uczestników otrzymał zaświadczenie ukończenia kursu bhp, które są wymagane przepisami prawa pracy.

Z tego miejsca już teraz zapraszamy do nadsyłania swoich zgłoszeń do wiosennej sesji egzaminacyjnej. W biurze Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy i w Izbie Rzemieślniczej Mazowsza, Kurpi i Podlasia można otrzymać wniosek o dopuszczenie do egzaminów oraz uzyskać informacje na temat wymagań, jakie muszą spełnić parkieciarze pragnący otrzymać dyplomy rzemieślnicze.

 

 
    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.