• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Drugie szkolenie Akademii Bona już za nami

W dniach 19 – 20 września 2014 roku w Łodzi odbyło się drugie spotkanie Uczestników projektu Akademii Bona – pierwszego tego rodzaju w Polsce programu edukacyjno – integracyjnego w branży parkieciarskiej.

Celem projektu jest doskonalenie tzw. umiejętności miękkich Parkieciarzy, takich jak: indywidualne podejście do każdego klienta, budowanie relacji partnerskich, zdolność przekonywania, negocjacje, sztuka przewidywania i dostosowywania się do otoczenia, budowanie i współpraca w zespołach.

Pierwszego dnia szkolenia Uczestnicy mieli możliwość skonfrontować swoje dotychczasowe doświadczenie w kwestii zarządzania własnym wizerunkiem w branży z ciekawymi teoriami i cennymi uwagami, które przedstawił współpracujący z firmą Bona praktyk biznesu, specjalista w dziedzinie strategii marketingowych, profesor Zygmunt Waśkowski z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ponadto, w trakcie warsztatów Parkieciarze poznali kilka interesujących technik budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami.

Drugi dzień szkoleń skupiał się tematycznie wokół zasad poprawnego zachowania i profesjonalnego podejścia wobec klientów.

Każdy dzień warsztatów obfitował w liczne dyskusje wśród Uczestników, wymianę doświadczeń i rozmowy dotyczące obecnej sytuacji na rynku branży parkieciarskiej. Zwieńczeniem pierwszego, pracowitego dnia była wspólna kolacja w jednej z łódzkich restauracji.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.