• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Warszawskie targi „Budowa remont dom i wnętrze 2013” , Torwar, 19-20.10.2013 r

Za nami już dwudzieste jubileuszowe Targi Budownictwa MURATOR EXPO „Budowa, Remont, Dom i Wnętrze”. Impreza, która gościła na Torwarze w dniach 19-20 października 2013 r. zgromadziła wielu wystawców, m.in. producentów, architektów, dystrybutorów oraz liczną rzeszę odwiedzających.

 

Październikowa  edycja  Targów  BUDOWA,  REMONT, DOM i WNĘTRZE zgromadziła ponad 75 Wystawców. Targi poświęcone były kompleksowej prezentacji oferty producentów materiałów budowlanych  i wyposażenia wnętrz, usługodawców  z branży budowlanej: frm  zajmujących  się wykańczaniem wnętrz, firm budujących domy na  zamówienie  indywidualnych  klientów, pracowni projektowania  architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów.

Zgodnie  ankietą przeprowadzoną przez organizatora wśród targowych gości, tegoroczna impreza w opinii odwiedzających, należała do udanych, a blisko połowa odwiedzających uważa, że wizyta na targach jest doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą branży, a 74% dobrze lub bardzo dobrze ocenia program wydarzeń towarzyszących targom. Ponad 57% firm deklaruje obecność na kolejnej edycji Targów.

Wyniki  ankiety nie dziwią. Targi te to największa tego typu impreza jesienna z dziedziny budownictwa i wyposażenia wnętrz na Mazowszu. Ważnym punktem programu targów były konferencje i prelekcje, skierowane do wszelkiej maści profesjonalistów z branży budowlanej i wnętrzarskiej oraz klientów indywidualnych.

Wśród wystawców było Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy, które zorganizowało warsztaty parkieciarskie wraz z partnerami: firmami wykonawczymi Damar Marka Grabowskiego oraz Zencpol Zygmunta Zenca. Pokazy były przeprowadzane na produktach firm wspierających Ogólnopolskie  Stowarzyszenie Parkieciarzy: Uzin oraz Hartz Lack. Przyklejanie parkietu, które w naszej branży nie jest niczym nadzwyczajnym okazało się wyjątkową atrakcją dla projektantów. Architekci coraz częściej zagłębiają  się w rozwiązania  technologiczne  i sami  chcą wypróbować materiały, które wpisują do projektów. Osoba nie mająca nigdy wcześniej w ręku packi mogła namacalnie  sprawdzić, czy klej MK 92 S  jest rzeczywiście  tak wygodny w aplikacji i skuteczny jak mówią fachowcy.

Mimo zmieniającej się mody, dostępnego szerokiego wachlarza różnych materiałów podłogowych, od zawsze ogromną popularnością  cieszą  się naturalne podłogi drewniane. Nadają one wnętrzom  ciepła  i naturalności. Jednak montaż posadzek drewnianych  to  spora  inwestycja finansowa i duże ryzyko, jeśli zleci się ich przygotowanie przypadkowej firmie  remontowej. Na szczęście przez dwa dni imprezy można było uzyskać na stoisku  stowarzyszenia porady odnośnie podłóg drewnianych, wyboru materiałów i późniejszej ich pielęgnacji, ale także podpowiedzi czym się kierować i na co zwracać uwagę przy wyborze wykonawcy podłogi w mieszkaniu. Na pytania odwiedzających odpowiadali Arkadiusz Kowalski, Arkadiusz Andrzejczak, Waldemar Kwiek i Ryszard Drab. Janusz Dziewanowski, rzeczoznawca OSP, dyżurował na stoisku  i udzielał porad odwiedzającym stoisko klientom indywidualnym i rzemieślnikom. Uwagę  tych ostatnich szczególnie przyciągała prezentowana na  stoisku prezentacja multimedialna, przygotowana przez firmę Uzin, na  temat podłoży –  ich wzmacniania, wyrównywania masami samopoziomującymi i klejenia.

Warszawskie targi „Budowa remont dom i wnętrze 2013” , Torwar, 19-20.10.2013 rREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.