• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe Dom, Mieszkanie, Wnętrze ERGO ARENA, 20-21 kwietnia 2013 r.

W dniach 20-21 kwietnia 2013 r. na hali Ergo Arena odbyły się po raz kolejny Targi Mieszkaniowe zorganizowane przez RedNet Sp. z o.o.. Targi zgromadziły ponad 7 000 zwiedzających, którzy przybyli na spotkanie z 73 wystawcami. Podczas dwóch dni targów developerzy prezentowali dostępne i będące już w sprzedaży inwestycje, jak i nowe, dotąd jeszcze nie prezentowane oferty. W trakcie trwania Targów oprócz wystawców prezentujących szeroki zakres usług rynku nieruchomości przedstawiane były oferty kredytowe oraz usługi projektowe. Całość Targów uzupełniały propozycje ciekawych rozwiązań aranżacji i wyposażenia wnętrz.

Firma "Drewno Hermanowska" tym razem wzięła udział w Tragach wraz Wytwórnią Parkietów "Dąbex" Józef Nowak i Wspólnicy Spółka Jawna oraz Firmą DEVA POLSKA Sp. z o.o. oferującą chemię dla parkieciarzy. Oferowane na stoisku parkiety i deski lite, surowe oraz wykończone lakierami lub olejami naturalnymi czy koloryzującymi cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Wśród wielu zainteresowanych podłogami klientów, było sporo szukających szczególnie podłóg drewnianych nadających się na ogrzewanie podłogowe. Podłogi takie, które mają w opisie, że nadają się na ogrzewanie podłogowe ma również w swojej ofercie Firma Dąbex – parkiet gotowy ParatDos. Podczas 2 dni Tragów udzielono zarówno zwiedzającym jak i firmą parkieciarskim oraz zaproszonym architektom wielu porad z zakresu układania podłóg, stosowania systemów lakierowych oraz olejowania podłóg, jak i codziennej pielęgnacji podłóg.

Po 2 dniach Targów i wielu przeprowadzonych rozmowach cieszy nas to, że podłogi drewniane budzą się ogromne zainteresowanie, a klienci szukają ciekawych, eleganckich i ponad czasowych podłóg do swoich mieszkań i domów, które dzięki współpracy z wiodącymi producentami połóg możemy im zaoferować.

Zuzanna Hermanowska-Jabłońska
"Drewno Hermanowska"
www.parkiety.org.pl

zdjREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.