• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie Profi-Parkietu w Magii Parkietu, Częstochowa, 26 kwietnia 2013

26 kwietnia w salonie parkietów i drzwi Magia Parkietu Mirosław Odyniec przy ul. Wilsona 30/32 odbyło się szkolenie dla parkieciarzy, przeprowadzone przez firmę Profi-Parkiet, przedstawiciela marek Berger-Siedle; Maximus; Lagler.

Spotkania szkoleniowe Profi-Parkietu w częstochowskiej Magii Parkietu mają już wieloletnią historię, podobnie jak współpraca tych dwóch firm, trwająca już blisko 20 lat. Mimo iż produkty marek Berger-Seidle, Maximus i Lagler są częstochowskiej braci parkieciarskiej dobrze znane, cenione i szeroko stosowane, to szkolenia na nich oparte zawsze wzbudzają zainteresowanie i przyciągają chętnych, chcących utrwalić wiedzę, poznać nowości i wymienić doświadczenia w sympatycznej atmosferze.

Na części szkoleniowej prowadzonej przez Grzegorza Stanisławskiego i Tomka Kuciaka, przedstawione zostały nowości Berger-Seidla i Maximusa w zakresie przygotowania podłoża, klejenia, lakierowania i olejowania podłóg i tarasów drewnianych, a także bardzo ciekawych metod barwienia i ługowania podłóg. Odpowiadano na pytania związane z produktami, które znajdują się w sprzedaży od lat. Nie pominięto także dyskusji na temat podstawowych błędów parkieciarskich, ich przyczyn oraz metod ich zapobiegania.

Atrakcyjną nowością podczas spotkania była możliwość poddania swoich maszyn szlifierskich bezpłatnemu profesjonalnemu przeglądowi dzięki obecności serwisanta firmy Profi-Parkiet Ireneusza Deptuszewskiego. Ten element spotkania cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Sprawdzano podstawowe podzespoły maszyn, dokonywano regulacji i wielu uczestników zdecydowało się na wymianę zużytych elementów w obowiązujących podczas spotkania bardzo atrakcyjnych cenach.

Nie będzie niespodzianką, że wieloletnia współpraca zaowocowała miłą, wręcz przyjacielską atmosferą podczas spotkania, okraszoną koleżeńskimi radami i smacznym jedzeniem. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie już wkrótce.

zdj

zdj

zdj

zdjREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.