• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Szkolenie firmy Loba-Wakol Polska Sp. z o.o. w Zielonce, 22 marca 2013

Praktyczne szkolenia dla firm parkieciarskich organizowane przez Loba-Wakol Polska cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Szkolenie kolejne już w ciągu ostatnich tygodni zostało zorganizowane w dniu 22 marca 2013 w Centrum Konferencyjno-Bankietowym „Hotel Trylogia” w miejscowości Zielonka k/Warszawy. Szkolenie przygotował i prowadził Łukasz Długosz – konsultant techniczno-handlowy odpowiedzialny za obsługę klientów Polski centralnej oraz północno-wschodniej, wsparty wiedzą pracownika działu technicznego firmy Loba – Torstena Hammerschmidt.

Program całodniowego szkolenia obejmował praktyczne zastosowanie produktów obu niemieckich producentów, firm Loba i Wakol. Przygotowane wzorniki i możliwość aplikacji przez samych uczestników pozwoliły na ocenę właściwości nowego produktu w ofercie firmy Wakol, gruntówki wzmacniającej WAKOL PS 275. Produkt przeznaczony jest do wzmacniania słabych, porowatych i kruchych jastrychów cementowych. Przedstawiona od strony teoretycznej oraz praktycznej była również szeroka oferta klejów do parkietu – m.in. elastycznego kleju do parkietu WAKOL MS 230 i dostępnego w ofercie od kilku miesięcy 2-składnikowego, poliuretanowego kleju do parkietu WAKOL PU215.

Duża częsć szkolenia została poświęcona na omówienie szerokiej oferty produktów firmy Loba. Coraz wiekszą popularnością cieszą się podłogi wykończone olejem – dwuskładnikowy, bezrozpuszczalnikowy twardy olej HS 2K ImpactOil / ImpactOil Color spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dodanie utwardzacza przyśpiesza schnięciu oleju i poprawia właściwości, dzięki temu może być stosowany w pomieszczeniach o szczególnie dużym obciążeniu. Możliwa jest aplikacja w systemie 1-dniowym, dając wykonawcom oszczędność czasu i kosztów.

Oferta Loby to również profesjonalne środki do czyszczenia i pielęgnacji parkietu i podłóg drewnianych – dwa nowe produkty zostały zaprezentowane uczestnikom od strony praktycznej, Aqua OilCare i Aqua Waxcare – ekologiczne, dyspersyjne preparaty do pielęgnacji olejowanych i woskowanych podłóg drewnianych. Uniwersalny w zastosowaniu środek CareCleaner – czyści i zarazem pielęgnuje. Doskonale usuwa zabrudzenia tworząc jednocześnie warstwę pielęgnacyjną.

Tradycyjnie już każdy z parkieciarzy mógł aktywnie uczestniczyć w szkoleniu mając możliwość aplikacji omawianych produktów, na odpowiednio przygotowanych próbkach posadzek.

Podczas obiadu, będącego miłym przerywnikeim szkolenia trała ożywiona wymiana poglądów i wrażeń. Zaintersowanych terminami kolejnych szkoleń zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.loba-wakol.pl oraz strony OSP.

zdj

zdj

zdj

zdjREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.