• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Prezentacje nowego kleju elastycznego Artelit HB-820, Kraków, 15 listopada 2013 r.

W Krakowie 15 listopada odbyła się prezentacja produktów do montażu podłóg drewnianych przy zastosowaniu produktów Artelit. Spotkanie zostało zorganizowane wspólnie z firmą Commeda w związku z rozszerzeniem współpracy w zakresie sprzedaży produktów Artelit na terenie Krakowa. Na spotkanie przybyli zarówno dotychczasowi klienci używający w codziennej pracy produktów ARTEIT jak i potencjalni klienci z Krakowa i Małopolski zainteresowani ofertą produktową systemów podłogowych.

Tematem głównym spotkania była prezentacja nowego kleju elastycznego do podłóg drewnianych Artelit HB-820, który uzupełnił ofertę klejów Artelit do montażu podłóg drewnianych.

 

Jest to kolejny klej elastyczny produkowany w zakładzie produkcyjnym Grupy Selena. Nowy klej HB-820 jest przeznaczony w szczególności do klejenia wielowarstwowego parkietu gotowego.  Jest to klej na bazie silanizowanych polimerów, utwardza się w reakcji z wilgocią zawartą w powietrzu atmosferycznym, a po utwardzeniu pozostaje trwale elastyczny.Oprócz porównania parametrów obu klejów elastycznych zaprezentowano inne produkty Artelit do montażu i wykończenia powierzchni podłóg – klej 2-składnikowy PB-890 oraz lakier 2-składnikowy wodny PW-460. W części praktycznej oprócz klejów Artelit pokazano możliwości zastosowania olejów koloryzujących Artelit OL-611 w systemie olej-lakier w połączeniu z lakierem 2-składnikowym PW-460 na wzornikach przygotowanych przez firmę Commeda.  Szczególnym zainteresowaniem uczestników cieszył się intensywnie biały olej OL-611. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzymał nagrodę spośród przygotowanych produktów Artelit.Spotkanie krakowskie było podsumowaniem tury regionalnych szkoleń organizowanych przez Selenę SA dla branży parkieciarskiej. Poprzednie szkolenia odbyły się w miesiącu czerwcu w kilku miastach Polski w tym w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi. Uczestnicy wszystkich spotkań otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Łącznie we wszystkich spotkaniach wzięło udział około 100 osób.

    
    
    


REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.