• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, Rzeszów, 15-17 marca 2013 r.

15-17 marca 2013 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej PODPROMIE w Rzeszowie odbyła się wiosenna edycja największych na Podkarpaciu Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości.

Targi odwiedziło ponad 12 tys. osób i były one okazją do zapoznania się z ofertą ponad 200 firm – producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów. Wśród Wystawców znalazły się zarówno czołowe przedsiębiorstwa z Podkarpacia, jak i wiele znanych w Polsce i zagranicą firm.

Podkarpackie Targi Budownictwa Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów adresowane były do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa skierowana była również do tych, którzy zadają sobie pytanie, na co przeznaczyć swoje fundusze, czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie? Dlatego równolegle z Targami EXPO DOM odbyły się Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona została bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego, instytucji kredytujących zakup nieruchomości oraz firm ubezpieczeniowych.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy pojawiło się na targach ze swoim stoiskiem doradczym. Przez 3 dni trwania imprezy przez stoisko przewinęła się duża liczba osób pragnąca u dyżurujących ekspertów zasięgnąć porady odnośnie parkietów, które już maja w swoich mieszkaniach, ale także w zakresie wyboru najlepszego systemu podłogowego do dopiero urządzanych pomieszczeń.
W udzielaniu porad przedstawiciele zarządu byli wspierani przez obecnych na stoisku przedstawicieli firm wspierających, a mianowicie Zakłady Chemiczne Bochem, Hartz Lack, Profi-Parkiet oraz marki Domalux Professional. Na targach nie zabrakło również stoiska firmy Tooltechnic Systems.

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

ZdjęcieREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.