• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO i 8. Targach Wnętrzarskich MODNE WNĘTRZE- zaproszenie

Zapraszamy w dniach 12-15 kwietnia na warszawski Torwar na stoisko Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Nasi eksperci doradzą w wyborze drewnianych podłóg i odpowiednich materiałów do ich montażu, wskażą nowoczesne rozwiązania pozwalające eksponować wybrane elementy wnętrza właściwą barwą i strukturą podłóg.

Zwiedzający będą mogli obejrzeć pokazy sztuki parkieciarskiej przygotowane przez fachowe firmy parkieciarskie, od pasowania i przyklejenia wybranego wzoru po prezentacje wykończenia posadzek drewnianych, w tym barwienia drewna.

MUREXPO to najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana, organizowana nieprzerwanie od 13 lat, kierowana do osób profesjonalnie związanych z branżą oraz do indywidualnych inwestorów. Rokrocznie dwie edycje imprezy gromadzą blisko 400 wystawców oraz prawie 10 000 zwiedzających. Nasze Targi zyskały uznanie i są oczekiwane zarówno przez producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych jak i usługodawców z branży.

Osobom budującym własny dom, planującym jego budowę, przebudowę bądź remont oferujemy bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Program debat, wykładów i seminariów uzupełnia rozbudowane centrum porad, w którym nasi goście mogą liczyć na indywidualne, bezpłatne konsultacje.REDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.