• IOS Image Rotator
  • IOS Image Rotator
Strona główna O Nas SZKOLENIA Statut Porady Firmy wspierające Deklaracja członkowska Raporty Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy Poradnik inwestora Dokumentacja prac Wieści z Izby Kontakt Partner medialny
Nie masz jeszcze konta? Załóż konto

Jesteśmy zrzeszeni:

Co preferujesz na swojej podłodze?

Wyniki

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy na Podkarpackich Targach Budownictwa, 15-17 marca 2013

W dniach 15-17 marca 2013 r. odbyły się największe na Podkarpaciu Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targi Nieruchomości, które gościły w Hali PODPROMIE w Rzeszowie.

Na targach swoje oferty prezentowali producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Ze swoim stoiskiem na tej imprezie pojawiło się Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. W ten sposób stowarzyszenie wypełnia misję propagowania podłóg drewnianych wśród klientów oraz promocji usług świadczonych przez doświadczonych, wyspecjalizowanych w swoim fachu parkieciarzy. Jak istotne jest zatrudnienie prawdziwego fachowca wie każdy, kto zasugerował się może ceną i wynajął specjalistę „od wszystkiego”. Dyżurujący na stoisku eksperci nie raz starali się doradzić doświadczonym klientom co zrobić, jak naprawić zepsutą podłogę.

W ramach imprez towarzyszących pokazy przygotowały firmy kolejno firmy Bochem, Profi-Parkiet w temacie pielęgnacji podłóg olejowanych, renowacji starych podłóg i problemów z tym związanych, marka Domalux Professional przybliżyła Portfolio swoich wyrobów, zaś na zakończenie Hartz Lack wykonał praktyczny pokaz aplikacji produktów wykończeniowych (lakiery i oleje).

zdj

zdj

zdj

zdj

zdj

zdj

zdjREDIX
ATLAS
Loba-Wakol
DĄBEX
TROTEC
Arbotec
Bostik


Baza dyplomowanych parkieciarzy

Baza dyplomowanych parkieciarzy


GIEŁDA OGŁOSZEŃ PARKIECIARSKICH
 Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. (22) 409-07-02

biuro@parkieciarzeosp.com.pl

Statut Porady Egzaminy Galeria Władze OSP Kronika OSP Rzeczoznawcy
Copyright by Ogolnopolskie Stowarzyszyszenie Parkieciarzy 2010. Wszystkie prawa zastrzezone.